Karolina Pisarek chciała przechytrzyć system głosowania w „TzG”, łamiąc regulamin. Teraz się tłumaczy. Takiej afery jeszcze nie było

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek zadebiutowała w poniedziałkowy wieczór na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Wcześniej jednak doszło do kontrowersyjnej sytuacji. Gwiazda nawoływała fanów do omijania regulaminu głosowania. Jak się z tego tłumaczy?

Karolina Pisarek karierę zaczęła od udziału w programie Top Model. Na castingach urzekła jury nie tylko urodą i figurą, ale też skromnością. Z odcinka na odcinek nabierała pewności siebie, prezentując się coraz lepiej na planie zdjęciowym, co zaowocowało awansem do finału. Chociaż show nie wygrała, to i tak znalazła swoje miejsce w branży i jest jedną z uczestniczek programu, które zrobiły największą karierę.

Ostatnio o Karolinie było głośno głównie ze względu na jej życie prywatne. Modelka po kilku nieudanych związkach odnalazła prawdziwe szczęście. Kilka tygodni temu odbył się jej bardzo huczny ślub z Rogerem Sallą. Zakochani wszystko relacjonowali w social mediach, a przygotowaniami do ceremonii dzielili się w Dzień Dobry TVN. Teraz przed Karoliną kolejne trudne wyzwanie, czyli udział w Tańcu z Gwiazdami.

Karolina Pisarek tłumaczy się z omijania regulaminu Tańca z Gwiazdami

Karolina wczoraj zadebiutowała na parkiecie Tańca z Gwiazdami. Modelka tańczy w duecie z Michałem Bartkiewiczem, a podczas pierwszego odcinka para zaprezentowała przed jurorami i widzami energiczną czaczę, za którą zgarnęli 26 punktów.

Tuż przed programem pojawiło się jednak sporo kontrowersji związanych z głosowaniem. Pisarek na swoim Instagramie podpowiadała fanom, jak ominąć regulamin Tańca z Gwiazdami w taki sposób, by móc oddać głos zza granicy.

Można wysyłać SMS-y z polskich numerów (max 20 SMS-ów na jeden numer) oraz oddać tylko jeden głos w aplikacji „Taniec z gwiazdami”. Głowiliśmy się, co z osobami, które są za granicą, bo usłyszeliśmy, że za granicą nie można głosować i nasi obserwatorzy szybko znaleźli na to sposób. Osoby mieszkające za granicą, które chcą wziąć udział w głosowaniu, muszą zainstalować aplikację VPN i kliknąć lokalizację „Polska”. W ten sposób bardzo prawdopodobne, że aplikacja „TzG” będzie działać i będzie można oddać swój głos. Nie wiem jak z SMS-ami. Jak spróbujecie, to dajcie proszę znać, przekażę dalej. Więc nie ma rzeczy nie do zrobienia – instruowała w sieci.

O całą sytuację tuż przed rozpoczęciem programu zapytał uczestniczkę show reporter Pomponika. Karolina natychmiast wyjaśniła, że nie był to jej pomysł. Wyznała, że na wszystko wpadła Ilona Krawczyńska, która tworzy duet Siostry ADiHD.

Właściwie nie ja na to wpadłam, tylko Ilona. Ja podpatrzyłam u jej obserwatorów, że jest taka opcja, żeby Polacy mieszkający albo przebywający za granicą mogli głosować. Fajnie, jeśli Polak też może głosować na swoją rodzinę czy najbliższych, nie mogąc być w kraju. Uważam, że jeśli można, to dlaczego nie. Nie ma co wykluczać nikogo z tego głosowania. Polacy też powinni mieć swoje prawa za granicą – tłumaczyła.

Dziennikarz chciał się także dowiedzieć, czy śliczna blondynka zawsze w takich sytuacjach bez wyjścia wykazuje się sprytem:

Już widzę ten nagłówek, ale powiem tak: jak nie drzwiami, to oknem – skwitowała.

Kibicujecie Karolinie w Tańcu z Gwiazdami?


Karolina Pisarek

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×