Szukaj

Gwiazda „Przyjaciółek” w skąpym bikini na egzotycznych wakacjach! Odsłoniła sporo ciała i pokazała piękną córkę!

Karolina Nowakowska w bikini na wakacjach z córką

Karolina Nowakowska w bikini na wakacjach z córką

Karolina Nowakowska przebywa obecnie ze swoją córeczką na wakacjach w Egipcie. 37-letnia gwiazda serialu Przyjaciółki pokazała serię gorących zdjęć w bikini. Nad swoją idealną figurą aktorka latami ciężko pracowała na siłowni. Widać, że było warto!

Piękna Karolina Nowakowska już za kilka dni skończy 37 lat, chociaż nadal wygląda najwyżej na 30 lat. Aktorka jest córką Jiřiny Nowakowskiej, założycielki pierwszej w Polsce profesjonalnej szkoły stepowania, i reżysera Marka Nowakowskiego. Już jako dziecko była gwiazdą telewizji, występowała w programie Domowe przedszkole. Największą popularność Karolinie przyniosły role: Olgi w serialu M jak miłość, Anki w filmie Randka w ciemno oraz najnowsze kreacje aktorskie w Na Wspólnej i Przyjaciółkach.

Obecnie Nowakowska przygotowuje się do nowej sztuki teatralnej oraz kolejnej roli – niebawem pojawi się w serialu Ślad, w którym spotka się z Joanną Koroniewską powracającą po długim urlopie macierzyńskim. Gwiazda przed nowym wyzwaniem postanowiła naładować akumulatory w ciepłych krajach. Z tej okazji atrakcyjna Karolina zabrała swojego męża oraz śliczną córeczkę Wiktorię na krótkie wakacje do Egiptu. Wreszcie cała jej rodzina miała czas tylko dla siebie. Jedną z wakacyjnych atrakcji były spotkania z prawdziwym wielbłądem.

Karolina na egipskiej plaży zaprezentowała wszystkie swoje atuty. 37 letnia aktorka odziana w czarne seksowne bikini wygląda naprawdę imponująco. Widać, że gwiazda Przyjaciółek ostatnio sporo czasu spędziła na siłowni, pracując ciężko z osobistym trenerem nad idealną rzeźbą swojego ciała.

Zobaczcie jakie ma mięśnie!

Zobacz: Eva Longoria pierwszy raz w bikini po porodzie! Ma ciało idealne! [WIDEO]

Zobacz: 51-letnia Olga Bończyk pręży się w seksownym bikini na boskiej plaży w Miami! Wiedzieliście, że ona ma takie piękne ciało?

Zobacz: Edyta Pazura w bikini z córką wygrzewają się na cypryjskiej plaży! Sylwetka gwiazdy po trzech ciążach jest idealna!


Karolina Nowakowska w bikini w Egipcie

Karolina Nowakowska w bikini w Egipcie

Karolina Nowakowska w bikini w Egipcie

Karolina Nowakowska w bikini w Egipcie

Karolina Nowakowska w Egipcie z córką

Karolina Nowakowska w Egipcie z córką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×