Szukaj

Znana aktorka świeciła biustem na Strajku Kobiet. Jej zdjęcie w tempie błyskawicy podbija Internet

Aktorka pokazała biust podczas Strajku Kobiet

Aktorka pokazała biust podczas Strajku Kobiet

Podczas Strajku Kobiet nie ma zakładników. Żeby zwrócić uwagę na problem, znana aktorka pokazała nagi biust. Teraz zdjęcie z jej protestu robi furorę w sieci.

Kobiety w Polsce wyszły na ulice. Jesteśmy świadkami wielkiego protestu, spowodowanego gniewem, jaki wywołał wyrok Trybunały Konstytucyjnego w sprawie aborcji – według niego jest niezgodna z Konstytucją i terminacja nawet najbardziej uszkodzonych płodów i tych zagrażających życiu matki będzie nielegalna. Orzeczenie z 22 października budzi ogromne emocje i nic nie wskazuje na to, by miało się w tej kwestii coś zmienić. Swoje niezadowolenie ingerencją w intymną sferę życia wyraziły nie tylko panie, ale też solidaryzujący się z nimi mężczyźni.

W większości polskich miast trwają strajki, które wspierają gwiazdy i celebryci, między innymi Maja Ostaszewska, Jessica Mercedes, Julia Wróblewska czy Borys Szyc. O protestach mówią zagraniczne sławy, jak Miley Cyrus czy Dua Lipa. Kobiety chcą być w końcu usłyszane. Znana aktorka, żeby zwrócić uwagę na problem, pokazała nagi biust.

Która aktorka pokazała biust na Strajku Kobiet?

W poniedziałek w Warszawie jedna z protestujących kobiet postanowiła stanąć na dachu samochodu, zdjąć koszulkę i pokazać nagi biust. Jej zdjęcie w tempie błyskawicy obiegło media, stając się symbolem marszu. Kim jest odważna działaczka?

Okazuje się, że to Karolina Micuła. 32-letnia wokalistka i aktorka, która w 2017 roku została laureatką 38. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Ukończyła Wrocławską Szkołę Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, a oprócz tego ma także dyplom Studium Musicalowego Capitol we Wrocławiu. Widzowie mogą kojarzyć ją z takich seriali jak Ślad czy Lombard.

Karolina jest aktywistką społeczną, która z zaangażowaniem wspiera także marsze równości. Autorką półnagiego zdjęcia Micuły jest Katarzyna Piasecka, artystka znana widzom z kabaretów.


Karolina Micuła pokazała biust

Karolina Micuła pokazała biust

Karolina Micuła

Karolina Micuła

Karolina Micuła pokazała biust

Karolina Micuła pokazała biust

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×