Szukaj

Wnuczka Grażyny Szapołowskiej gwiazdą nowego „The Voice”. Karolina ma 20 lat i powala urodą

Grażyna Szapołowska, Karolina Matej

Grażyna Szapołowska, Karolina Matej

Karolina Matej w The Voice of Poland. Wnuczka Grażyny Szapołowskiej pojawiła się na castingu do nowej edycji. Mamy zakulisowe wideo.

Nowa edycja The Voice of Poland ruszyła z kopyta. Utalentowani debiutanci walczą o uznanie trenerów, od których zależy ich dalsza przyszłość na estradzie. W sobotę TVP wyemituje trzeci odcinek muzycznych zmagań, w którym zobaczymy m.in. wnuczkę jednej z najpopularniejszych polskich aktorek ostatnich dekad – Grażyny Szapołowskiej.

Kim jest Karolina Matej z The Voice of Poland?

Karolina Matej ma 20 lat i na co dzień mieszka w Warszawie. Jedną z jej najlepszych przyjaciółek jest sławna babcia Grażyna Szapołowska. To właśnie ikona polskiego kina najmocniej trzymała kciuki za wnuczkę na backstage’u The Voice of Poland, która zaśpiewała utwór Love Me Like You Do z repertuaru Ellie Goulding.

Mam z babcią bardzo dobre relacje. Śmiałabym powiedzieć, że troszeczkę lepsze niż z mamą. Babcia traktuje mnie też jako swoją córkę. Codziennie się z nią widuję, gotuje mi. Jestem z nią bardzo blisko – opowiada o swojej relacji z babcią. – Babcia bardzo lubi słuchać jak śpiewam. Ma nawet fortepian, który ostatnio nastroiła. Każe mi przychodzić grać i śpiewać na cały dom – mówi uczestniczka talent show TVP2.

Udział w The Voice of Poland to nie pierwsze spotkanie Karoliny z muzyką na ogólnopolską skalę. Uczestniczka muzycznego show cztery lata temu nagrała utwór ze sławną babcią. Wspólna piosenka znalazła się na płycie Grażyny Szapołowskiej Kochaj Mnie. Tekst do utworu napisała mama Karoliny i córka Grażyny Szapołowskiej – reżyserka Katarzyna Jungowska.

Prosiłam Karolinę: – Błagam cię, pomóż mi. Zaśpiewaj ze mną – opowiada Grażyna Szapołowska.

Nie… – usłyszała w pierwszej chwili słynna aktorka, po czym przekupiła wnuczkę, oferując jej 500 złotych.

Czy trenerzy docenią talent muzyczny wnuczki Grażyny Szapołowskiej?


Karolina Matej w The Voice of Poland 11

Karolina Matej w The Voice of Poland 11

Karolina Matej w The Voice of Poland 11

Karolina Matej w The Voice of Poland 11

Karolina Matej w The Voice of Poland 11

Karolina Matej w The Voice of Poland 11

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×