Córka Adama Małysza 4 miesiące po ślubie chwali się zdjęciami z wieczoru panieńskiego. Impreza była prawie tak huczna jak wesele

Karolina Małysz

Karolina Małysz

Karolina Małysz wzięła ślub we wrześniu. Dopiero teraz postanowiła upublicznić zdjęcia z wieczoru panieńskiego. Wyglądała na nim niczym latynoska piękność!

Karolina Małysz to jedyna córka Adama i Izabeli Małyszów. Niedawno dziewczyna stanęła na ślubnym kobiercu. Jej wybrankiem jest Kamil Czyż, z którym spotykała się od siedmiu lat. Uroczystość odbyła się w domu weselnym w Szczyrku na początku września. Cała rodzina Małyszów relacjonowała imprezę w mediach społecznościowych. Na podobny gest nie mógł sobie nie pozwolić skoczek narciarski. Ukochany przez kibiców Adam zamieścił na Instagramie kilka zdjęć z młodą parą. Wspólne fotki podpisał:

Wszyscy już dodali, a ja oficjalnie pochwalę się dopiero dziś. Chciałem przeżyć ten weekend na spokojnie i radośnie! To były dwa przepiękne dni.

Już po ślubie, Karolina i Kamil spakowali walizki i udali się na podróż poślubną na grecką wyspę Santorini. Relację z wyjazdu zobaczycie TUTAJ. Wycieczka do Grecji nie była ich ostatnią podróżą. Później świeżo upieczone małżeństwo wybrało się do Meksyku, gdzie podziwiało m.in. piaszczyste plaże i ruiny piramid zostawionych przez prekolumbijskie cywilizacje.

Karolina Małysz i jej „meksykański” wieczór panieński. Jak na nim wyglądała?

Karolina nie należy do najbardziej skrytych osób. Jej listopadowa wycieczka była na bieżąco dokumentowana. Poniżej zobaczycie kilka ujęć wykonanych przez nią w Ameryce Środkowej.

Jak widać, jest ona wielką fanką kultury i historii Meksyku, zwłaszcza rdzennych kultur z terenów tego kraju, takich jak Majowie czy Toltekowie. Miłość do Nowego Świata nie jest u niej niczym nowym. Już przed ślubem była zafascynowana tamtym regionem globu. Dowodem na to jest styl, w jakim jej koleżanki zorganizowały jej wieczór panieński!

Impreza odbyła się kilka miesięcy temu. Dopiero teraz Karolina dostała fotki z uroczystości i zdecydowała się je opublikować na Instagramie. Jak przekazała:

Minęło już trochę czasu od naszej podróży z Kamilem do Meksyku, ale ja ciągle wspominam ten wyjazd. Meksyk od zawsze był bliski mojemu sercu. Kocham tamtejszą kulturę, historię i krajobraz. Dlatego też „moje kobitki” na czele z Olą zorganizowały dla mnie cudowny wieczór panieński – właśnie – w stylu meksykańskim! Niedawno dostałam zdjęcia z tego dnia, dlatego dopiero dziś je tu wrzucam. Jeszcze raz – Gracias Chicas!

Na udostępnionych zdjęciach widać Karolinę, która ma na sobie jasną suknię, malutkie sombrero w meksykańskim stylu i szpilki. Jej towarzyszki wybrały kreacje w różnych kolorach. Zdaje się jednak, że była wyraźna przewaga bieli i czerwieni.

Imprezowa galeria spodobała się fanom Karoliny i jej znanego taty. W komentarzach pisali:

  • Senorita.

  • Ale ty jesteś słodka, ja pierdykam.

  • Piękna.

  • Prześliczne i Wyjątkowe Damy.

  • Hermosa un a brazo.

Karolina nie interesuje się tylko Meksykiem. Na jej instagramowym profilu roi się od fotek z Austrii, Niemiec, Chorwacji, Czech, Węgier, Hiszpanii, ZEA i Mauritiusu. Też lubicie podróżować?


Karolina Małysz pokazała zdjęcia z wieczoru kawalerskiego

Karolina Małysz pokazała zdjęcia z wieczoru kawalerskiego

Karolina Małysz pokazała zdjęcia z wieczoru kawalerskiego

Karolina Małysz pokazała zdjęcia z wieczoru kawalerskiego

Karolina Małysz pokazała zdjęcia z wieczoru kawalerskiego

Karolina Małysz pokazała zdjęcia z wieczoru kawalerskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×