Szukaj

Karolina Malinowska nie wytrzymała i odpowiedziała Joannie Horodyńskiej w bardzo ostrych słowach

Karolina Malinowska opowiedziała Joannie Horodyńskiej

Wczoraj odbył się wielki Bal TVN-u, na którym największą niespodzianką były zaręczyny Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka.

Zobacz: TYLKO U NAS! Mamy zdjęcie pierścionka zaręczynowego Agnieszki Szulim! Ma niezwykłą historię

Do dziś nie opadły emocje związane z kreacjami gwiazd. Joanna Horodyńskie wzięła na tapetę niektóre stylizacje i oceniła je. Jedną z nich była ta, którą wybrała Karolina Malinowska. Stylistka nie pozostawiała na look’u modelki suchej nitki i napisała:

O nie! Wyjątkowo niekorzystny odcień czerwieni z domieszką pomarańczu, szczególnie dla kogoś, kto przefarbował włosy na rudy, czyli nie jest to kolor naturalny. Do Julianne Moore daleko. Fatalny, dodający lat makijaż, źle obrysowane oko, jakby pomniejszone. Błyszcząca czerwona szminka jest zawsze ryzykowna i sprawdza się jedynie na sesjach beauty . Mat jest zdecydowanie bardziej rasowy. Karolina Malinowska wygląda trochę jak własna matka, a to młoda, piękna dziewczyna! Nie ratuje jej droga torebka ani buty, choć akurat te elementy są najciekawsze w całej stylizacji – czytamy na lula.pl

Tego komentarza nie wytrzymała Karolina i postanowiła odpowiedzieć samozwańczej stylistce, a przy okazji wytknęła jej, że jest hipokrytką, ponieważ twierdzi, że nigdy nie wypożycza ubrań, a tymczasem fotoreporterzy przyłapali ją jak miała na sobie wypożyczone buty – z przyklejoną metką.

Joanna NIGDY NIE POŻYCZAM CIUCHÓW Horodyńska, znów postanowiła ocenić moją suknię. Wiadomo, że się nie podobało. Bo było moje i na mnie. Proponuję Jej jednak odkleić metkę z wypożyczalni butów, usunąć z nich resztę słomy i spuścić trochę z tonu. Tym bardziej, że te tony mocno fałszywe.

Przypominamy, że Karolina i Joanna przez kilka lat współpracowały ze sobą i wspólnie dla „Party” oceniały stylizacje gwiazd. Jednak po jakimś czasie modelka doszła do wniosku, że nie che już tego robić, bo nie widzi sensu w krytykowaniu innych. Od tego czasu stylistka ostro krytykuje Malinowską, nawet wtedy, kiedy ta wygląda bardzo dobrze.

Co sądzicie o ocenianiu przez Horodyńską stylizacji gwiazd?

Joanna Horodyńska w wypożyczonych butach

Joanna Horodyńska w wypożyczonych butach

Joanna Horodyńska w wypożyczonych butach

Joanna Horodyńska w wypożyczonych butach

Joanna Horodyńska w wypożyczonych butach

Joanna Horodyńska w wypożyczonych butach


Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×