Topmodelki wspominają swoje skromne początki: „Nie było lekko, była bieda”. Są jednymi z nielicznych gwiazd, które pozwoliły sobie na taką szczerość

Karolina Malinowska i Kamila Szczawińska

Karolina Malinowska i Kamila Szczawińska

Karolina Malinowska i Kamila Szczawińska osiągnęły sukces w branży mody. W nowych postach na Instagramie wspominają swoje skromne początki. Chociaż nie było łatwo, dziś z sentymentem wracają do tamtych czasów. 

Wiele młodych dziewczyn marzy o tym, żeby podbić świat mody. Pracują w pocie czoła nad swoją sylwetką, żeby ta wyglądała idealnie na zdjęciach oraz wybiegach. Jeśli mają szczęście osiągają sukces. Ogólnoświatową sławę zyskało kilka znanych Polek. Wśród nich jest m.in. Anja Rubik, która współpracuje z największymi zagranicznymi markami. Niedawno pojawiła się podczas Festiwalu Filmowego w Cannes, gdzie olśniła swoim wyglądem.

Karolina Malinowska i Kamila Szczawińska wspominają początki w modelingu

W modelingu sporo osiągnęła też Karolina Malinowska. Jako nastolatka podpisała kontrakt z Model Plus. Potem wyjechała do Paryża. Tam stała się jedną z bardziej cenionych modelek. Brała udział w licznych pokazach, w tym m.in. w Mediolanie, Barcelonie czy Nowym Jorku. Współpracowała też z markami takimi jak Hugo Boss, Miu Miu czy Prada. W 2003 roku zaprzestała pracy jako modelka.

Malinowska aktywnie działa na Instagramie, gdzie niedawno opublikowała szczery post. Nawiązała do początków w branży. Przyznała, że chociaż było ciężko, zarówno ona, jak i jej przyjaciółka, Kamila Szczawińska, dały sobie radę:

Można to zdjęcie „podrasować” poudawać, pomarudzić na „ciężkie życie”. Ale obie z @kamilaszczawinska od zawsze wolimy prawdę. Nie było lekko. Była bieda. Czasem nie było czego do garnka w domu włożyć. Ale dałyśmy sobie radę. Dalej dajemy! Ważne, że zawsze razem. Prawdziwa Przyjaźń to największy luksus.

Kamila Szczawińska karierę rozpoczęła w 2001 roku. Na swoim koncie ma współpracę z markami takimi jak Valentino, Giorgio Armani czy Gucci. Modelka także postanowiła wspomnieć swoje pierwsze kroki w branży. Opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w  okolicach domu rodzinnego. Przyznała, że w tym miejscu mieszkała do 19. roku życia:

W tym bloku na parterze po prawej stronie mieszkałam od dnia moich urodzin, aż do 19 roku życia. Na tym podwórku spędziłam większość mojego dzieciństwa, bo wyjazdy z naszego lasu były bardzo rzadkie. Tutaj jeżdżąc konno, zupełnie przypadkiem poznałam dziewczynę, która namówiła mnie na casting.

W dalszej części wpisu napisała, że chociaż nie była na to gotowa, zaczęła pracować w wielu miejscach na świecie. Po zakończonych sesjach wracała do domu, który przypominał jej, że życie bywa przewrotne:

A ja bez żadnego przygotowania, bez języków obcych, doświadczeń podróżniczych wpadłam do wielkiego świata. Zaczęłam od Mediolanu i Paryża, potem było Tokio i Nowy Jork, ale po skończonych sesjach i pokazach ja zawsze wracałam do korzeni. Ten blok w środku lasu przypomina mi o tym, że życie bywa przewrotne. Nigdy nawet nie odważyłabym się marzyć, że moje życie tak bardzo się odmieni, a ja zrobię międzynarodową karierę w modelingu, nauczę się 3 języków i będę mieszkać w różnych miejscach na świecie.

Internauci nie pozostawili tego bez reakcji. W komentarzach gratulują paniom odwagi, a także podziwiają siłę łączącą ich przyjaźni.


Karolina Malinowska

Karolina Malinowska

Kamila Szczawińska

Kamila Szczawińska

Karolina Malinowska i Kamila Szczawińska w 2002 roku

Karolina Malinowska i Kamila Szczawińska w 2002 roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×