Karolina Korwin Piotrowska zmieniła zdanie o Herbuś. A co o spotkaniu z dziennikarką myśli Edyta?

Konflikt Karoliny Korwin Piotrowskiej i Edyty Herbuś sięga kilku lat wstecz. Dziennikarka często komentowała życie zawodowe i prywatne tancerki, aż pewnego dnia nazwała ją „lachonkiem”. Tego dla Edyty było już za dużo. Okazuje się jednak, że z czasem złość przeszła i wygrała potrzeba konfrontacji.

Karolina i Edyta niedawno się spotkały, co poskutkowało tym, że Herbuś będzie pierwszym gościem Korwin Piotrowskiej w nowym sezonie Magla towarzyskiego.

Herbuś opowiedział o ich spotkaniu, które wspomina równie miło, jak dziennikarka.

Poczułam jakąś potrzebę, żeby rzeczywiście zaprosić ją na spotkanie i żebyśmy w końcu mogły ze sobą porozmawiać i rzeczywiście się poznać. Bardzo się cieszę, że to zaowocowało zmianą stosunku do mojej skromnej osoby. Uważam, że to jest bardzo uczciwe, żeby kobieta z kobietą mogły spojrzeć sobie w oczy, podać sobie rękę i po prostu szczerze ze sobą porozmawiać. Poczułam taką potrzebę, więc zaprosiłam Karolinę na spotkanie. To nie jest tak, że jestem potulną, szarą myszką, którą można zagonić do kąta i po prostu obrażać w każdy możliwy sposób. Mam swój charakter. Fajnie, że został on dopuszczony do głosu, absolutnie nie kłócimy się z Karoliną. Być może w pewnych kwestiach mamy po prostu inne zdanie, ale potrafimy uszanować odmienność partnera podczas rozmowy i to jest fajne – wyznała w rozmowie z Newseria Lifestyle.

Co sądzicie o ich pojednaniu?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×