Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Karolina Korwin – Piotrowska popłakała się w studiu Dzień Dobry TVN

Karolina Korwin - Piotrowska


Jakiś czas temu pisaliśmy, że Karolina Korwin – Piotrowska w felietonie dla Grazi wyznała, dlaczego zawdzięcza życie prof. Zbigniewowi Relidze (zobacz: Komu zawdzięcza życie Karolina Korwin – Piotrowska?).

Dziennikarka postanowiła się odnieść do tej sprawy przy okazji prowadzenia przeglądu prasy w DDTVN. Do odpowiedzi wywołała ją Dorota Wellman, która widząc jakie emocje wywołuje w Piotrowskiej opowiadanie o filmie Bogowie zapytała ją dlaczego profesor jest dla niej taki ważny.

Profesor dał wtedy tak wariacką radę, kompletnie szaloną, że lekarze, którzy mnie prowadzili, mówili, że moi rodzice chcą zabić swoje dziecko, a oni poszli za Religą, bo on powiedział to samo, co lekarz, który znał mnie od urodzenia, ale nie był kardiologiem. Po roku ci sami lekarze powiedzieli, że to było oświecenie geniuszu. Ja nie chcę wchodzić w szczegóły, bo to dotyczy dosłownie mojego wnętrza. Ale jak oglądałam ten film, to sobie pomyślałam o tych wszystkich dzieciakach. Chciałabym, by ludzie też pomyśleli, że była taka Ewka, Karolina, taki Tadzio, którego znałam. Miałam potem wielki honor spotkać pana profesora po latach i mogłam mu podziękować – wyznała z łzami w oczach.

Z niecierpliwością czekamy na ten film, który wchodzi do kin 10 października.

 

 Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×