Karolina Korwin-Piotrowska komentuje wpadkę Moniki Olejnik

Monika Olejnik opublikowała zdjęcie Andrzeja Dudy

Monika Olejnik skomentowała słynne już wystąpienie Andrzeja Dudy w Londynie. Prezydent zwrócił się w nim do mieszkających w Anglii Polaków konkludując, że stan rozwoju gospodarczo-ekonomicznego Polski pozostawia wiele do życzenia. Na razie radzi, by z emigracji nie wracać. Monika od razu skomentowała słowa głowy państwa. Jednak języczkiem uwagi stało się zamieszczone przez dziennikarkę przy komentarzu zdjęcie prezydenta, które było fotomontażem głowy Andrzeja Dudy z ciałem mordercy Andersa Breivika. 

Zobacz: Monika Olejnik zaliczyła skandaliczną wpadkę! Teraz się z niej tłumaczy

Głos w sprawie zabrała Karolina Korwin-Piotrowska słynąca z ciętych ripost. Chwali Monikę Olejnik za klasę – dziennikarka potrafi przyznać się do winy i przeprosić.

Dobrze, że przeprasza się za błędy, ale jeśli dziennikarz z tak długim zawodowym stażem i doświadczeniem nie wie, co zamieszcza na facebooku, to trzeba mu odciąć internet i wysłać w trybie natychmiastowym na kurs obsługi mediów społecznościowych, bo kiedyś ktoś się wkurzy, nie będę pokazywała palcem kto i w sądzie za obrazę głowy państwa wygra każdy proces. i nie zostanie wtedy nawet na klapki japonki z H&M. #‎uważaj_co_publikujesz‬ – napisała dziennikarka

 

Monika Olejnik pokazała fotomontaż Dudy i Breivika

Monika Olejnik pokazała fotomontaż Dudy i Breivika


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×