Szukaj

Nowa wokalistka Ex Maanam podsumowała Korę. Jej komentarz wywołał poruszenie wśród fanów!

Kora

Wokalistka Ex Maanam komentuje Korę

Karolina Gibki została „nową Korą” i stanęła na czele zespołu Ex Maanam, który będzie grał największe przeboje oryginalnego Maanamu. Czy zamierza iść w ślady zmarłej w zeszłym roku Kory i naśladować jej zachowanie na scenie? Wschodząca gwiazda polskiej muzyki szczerze wyjawiła co sądzi o Korze Sipowicz. Fani są bardzo poruszeni jej słowami.

Śmierć Kory była ciosem dla polskiej muzyki i kultury, była też ciosem dla jej rodziny i fanów. Długo nie wiadomo było co dalej z przebojami Maanamu i czy w ogóle będą jeszcze grane na żywo. Teraz wiemy już, że Korę „zastąpiła” Karolina Gibki, która będzie wokalistką zespołu Ex Maanam, wykonującego największe hity zmarłej wokalistki i jej zespołu.

Karolina w rozmowie z Twoim Imperium wyznała, że udział w takim projekcie to dla niej zaszczyt:

Oni zjedli zęby na scenie, ja dopiero na niej raczkuję. To dla mnie zaszczyt, że mogę z nimi śpiewać – powiedziała, a spytana, czy zamierza naśladować zmarłą Korę, odpowiedziała stanowczo – Kora była jedyna i niepowtarzalna. Nie będę jej naśladować

Mniej skupiona na „zaszczycie” była za to Karolina Leszko, która do niedawna śpiewała w Złotym Maanamie. Swojej koleżance „po fachu” przekazała tylko jedno:

Życzę jej powodzenia, ale nie wątpię, że czekają ją także ciężkie chwile. Przyda jej się wytrzymałość psychiczna – skomentowała gorzko.

Karolina spotkała się z ogromnym hejtem ze strony fanów Kory i zespołu. Myślicie, że Gibki podzieli jej los?

Tak wygląda „nowa Kora”! Wokalistką Ex-Maanamu została młodziutka ślicznotka

Fani Kory grożą muzykom „Złotego Maanamu”. Doczekali się ostrej odpowiedzi od wokalistki

To koniec Złotego Maanamu! Następczyni Kory rozpoczyna solową karierę: „Z uwagi na szacunek”. Mamy jej pierwszy singiel [WIDEO]


Karolina Gibki - wokalistka Ex-Maanamu

Karolina Gibki - wokalistka Ex-Maanamu

Karolina Gibki - wokalistka Ex-Maanamu
Karolina Gibki - wokalistka Ex-Maanamu

Karolina Gibki - wokalistka Ex-Maanamu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×