Gwiazda ślubnego show TVN od czterech lat walczy z rakiem. TVP zdobyła się na hojny gest

Karolina Gabarkiewicz

Karolina Gabarkiewicz

Uczestniczka programu TVN walczy z rakiem. Produkcja jednego z formatów TVP wyciągnęła do niej pomocną dłoń i zdobyła się na piękny gest.

Kto poślubi mojego syna był polskim reality show, który opierał się na amerykańskim formacie o podobnych zasadach. Emitowano go na antenie TVN w 2015 roku. Uczestniczką jednej edycji była Karolina Gabarkiewicz, która w programie chciała odnaleźć swoją drugą połówkę. Poznała Konrada Rybaka, który także zgłosił się do wspomnianego programu.

Karolinę i Konrada połączyło silne uczucie, które przetrwało na długo po tym, jak kamery opuściły ich codzienność. Chociaż wydawałoby się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich szczęścia, Gabarkiewicz w 2017 roku usłyszała diagnozę, która wywróciła jej świat do góry nogami. Zachorowała na raka piersi. W kolejnych miesiącach dostrzegła, na kogo tak naprawdę może liczyć w życiu:

Przez długi okres czasu o mojej chorobie wiedzieli nieliczni. Najbliżsi przyjaciele, narzeczony, rodzina i moje niezawodne koleżanki z pracy, koleżanki AMAZONKI. To od nich dostałam OGROMNE wsparcie w pierwszych momentach załamań, płaczu, smutku I powiem Wam że w takich momentach człowiek przekonuje się ilu wspaniałych ludzi ma wokół siebie – napisała w jednym z wpisów w social mediach.

Karolina Gabarkiewicz ma raka. TVP wyciągnęła pomocną dłoń

Gabarkiewicz powrót do zdrowia relacjonuje w sieci. Na Facebooku prowadzi fanpage „Karolina – Moja Walka z Rakiem Piersi”, na którym dzieli się postępami w leczeniu, a także informuje o gestach ludzi dobrej woli.

Niedawno ujawniła, że w świątecznym wydaniu Familiady uczestnicy Sanatorium miłości zebrali 26 tysięcy złotych, które postanowili przekazać na jej leczenie. Podziękowała za tak hojny gest:

Dziękuję uczestnikom Sanatorium miłości TVP  oraz  Familiada TVP S.A.  Za przekazanie mi wygranej. Z całego serca Wam Dziękuję.

Dziękuję uczestnikom Sanatorium miłości TVP oraz Familiada TVP S.A. Za przekazanie mi wygranej♥️♥️🙏🙏🙏🙏Z całego serca Wam Dziękuję ♥️♥️♥️

Posted by Karolina -Moja Walka z Rakiem Piersi on Sunday, April 4, 2021

Internauci w komentarzach trzymają kciuki za to, by Karolina Gabarkiewicz jak najszybciej wróciła do formy. Dotychczasowe operacje i zabiegi nie powstrzymały choroby. 1 kwietnia dowiedziała się o kolejnych przerzutach.

Aktualnie uczestniczka programu TVN jest w trakcie badań i wizyt u lekarzy. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!


Karolina Gabarkiewicz ma raka

Karolina Gabarkiewicz ma raka

Karolina Gabarkiewicz ma raka

Karolina Gabarkiewicz ma raka

Karolina Gabarkiewicz ma raka

Karolina Gabarkiewicz ma raka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×