Żona Piotra Kraśki chwali się luksusowym wnętrzem domu. Tylko psiaka pniosło i zjadł coś, czego z pewnością nie powinien

Karolina Ferenstein-Kraśko

Karolina Ferenstein-Kraśko

Karolina Ferenstein-Kraśko pokazała na Instagramie, jak mieszka. Uroczym zdjęciem z psiakiem złożyła życzenia wielkanocne. Co napisała i jak prezentuje się wnętrze?

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko poznali się w Gałkowie. Połączyło ich uczucie, które w 2008 roku zaprowadziło parę przed ołtarz. Małżonkowie od kilku lat spełniają się także w roli rodziców. W 2007 roku na świat przyszedł ich pierwszy syn Konstanty, który dwa lata później doczekał się brata Aleksandra. W 2016 roku urodziła się Laura, którą od urodzenia nazywano Larą.

To faktycznie dla nas jest Lara. Teraz trzeba tylko zająć się złożeniem odpowiednich dokumentów – mówiła Faktowi mama dziewczynki.

We wspomnianej wsi w województwie warmińsko-mazurskim Kraśkowie mają swój dom, który jest ich oazą i to właśnie tam dziennikarz wraca zmęczony zgiełkiem stolicy, żeby cieszyć się czasem z rodziną. Posiadają także znaną stadninę koni, która sprawia, że ich azyl stał się również ulubionym miejscem spotkań gwiazd, które rozkochały się w jeździectwie.

Z okazji świąt wielkanocnych, żona Piotra Kraśki złożyła internautom życzenia. Przy okazji udało się zajrzeć do domu pary.

Karolina Ferenstein-Kraśko pokazała dom

Kraśkowie mieszkają w pięknym miejscu w Polsce. Cała rodzina jeździ konno, więc korzystają z tego, jak tylko mogą. Ich dom to bardzo stylowy dworek, w którym elementy tradycyjne zostały połączone z nowoczesnością. W pomieszczeniach królują elementy wykonane z naturalnych surowców. Parkiet we francuską jodełkę i drewniane meble idealnie komponują się z kotarami w kolorze szarym oraz grafikami na ścianach i dodatkami w intensywnych kolorach. Jest luksusowo, ale także bardzo przytulnie.

Na najnowszym zdjęciu Karolinie towarzyszy najnowszy członek rodziny – Kiara, wyżeł weimarski.

(…) Poznajcie niebieskooką KIARĘ … cała rodzina oszalała na jej punkcie …:) Lara marzyła o siostrze. Znalazłam rozwiązanie jak widać na załączonym obrazku wyglada na usatysfakcjonowaną! Czwarte dziecko w rodzinie, mam nadzieje, że moje konie nie będą zazdrosne! (…) – pisała swego czasu Ferenstein-Kraśko.

Okazuje się, że niesforny psiak pomylił patyki do aportowania z baziami, które z lubością ogryza na opublikowanym kadrze. Sytuację skomentowała żona Piotra Kraśki, przy okazji składając serdeczne życzenia wielkanocne.

W tę Wielkanoc proszę o małe radości w chwilach codzienności …
Ostanie przegotowania pisanki pomalowane, konie potrenowane tylko @kiara_krasko czegoś nie zrozumiała w swoje pierwsze Święta Wielkanoce i pomyliła bazie z patykami do zabawy.

Kochani niech te święta dla nas wszystkich będą spokojne i zdrowe, a świat bardziej otwarty!!!
#home #easteriscoming – napisała.

Internauci niezmiennie zachwycają się Kiarą, która doczekała się nawet własnego konta na Instagramie. W komentarzach życzą także Karolinie i jej rodzinie pięknych świąt.


Karolina Ferenstein-Kraśko - dom

Karolina Ferenstein-Kraśko - dom

Karolina Ferenstein-Kraśko - dom

Karolina Ferenstein-Kraśko - dom

Karolina Ferenstein-Kraśko - dom

Karolina Ferenstein-Kraśko - dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×