Co dzieje się w domu Piotra Kraśko po ostatnich wydarzeniach? Zdjęcie żony dziennikarza mówi wszystko o panującej tam atmosferze

Piotr Kraśko

Piotr Kraśko

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kaśko przechodzą obecnie trudne chwile. Żona dziennikarza pokazała jaka atmosfera panuje w ich domu. Wystarczyło jedno zdjęcie.

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko wzięli ślub w 2008 roku. Od tamtej pory są nierozłączni. Dziennikarz poślubił piękną blondynkę, a para doczekała się trojga dzieci. Ich najstarszy syn Konstanty urodził się na rok przed ślubem. Później doczekał się młodszego rodzeństwa. Jego brat Aleksander przyszedł na świat w 2009 roku, a na samym końcu do szczęśliwej rodziny dołączyła najmłodsza, Laura. Ma ona już 5 lat.

W czasie ślubu dziennikarz przeżył jednak bardzo niezręczny moment. Jego ukochana miała podjechać konno do ołtarza, niestety gdy zbliżała się do miejsca docelowego, zawróciła zwierzę i pogalopowała w kierunku domu. Wszystko dało się jednak wyjaśnić, a odpowiadały za to kwestie niezależne od niej.

Pomysł był taki, że ja i mój tata jedziemy razem konno, a pan młody i goście czekają na łące. Zawsze marzyłam, żeby do ślubu pojechać w siodle. Zrobiłam wcześniej kilka prób z moim ukochanym koniem Paradoksem i wyglądało, że wszystko mamy przećwiczone. W dniu ślubu, ubrana w białą suknię, ruszyłam pod las, gdzie wszyscy czekali. Jednak w połowie drogi okazało się, że Paradoks nie akceptuje damskiego siodła. Nie miałam wyboru jak zawrócić i zmienić siodło – cytuje wypowiedź Karoliny Rewia.

Karolina Ferenstein-Kraśko pochwaliła się choinką

Od początku grudnia Instagram zalewają kolejne zdjęcia, na których możemy podglądać, jak gwiazdy dekorują swoje domy na święta. Niektórzy, jak Anna Lewandowska już w listopadzie mieli w swoich domach choinki. Z upływem dni kolejni znani i lubiani pokazywali w sieci pięknie przystrojone iglaki. Jedną z osób, która najbardziej zaszalała  w tym temacie była Małgosia Rozenek i chociaż razem z rodziną wyjechała spędzić Boże Narodzenie w Azji, to i tak wcześniej zadbała o świąteczny klimat.

Teraz swoim drzewkiem postanowiła pochwalić się Karolina Ferenstein-Kraśko. Widać, że pomimo ostatnich doniesień o łamaniu prawa przez jej męża w ich domu panuje rodzinna i świąteczna atmosfera, której nic nie było w stanie zakłócić. Żona prezentera Faktów zdecydowała się na żywe drzewko, które ozdabia w bardzo tradycyjny sposób. Znajdują się na nim pierwsze kolorowe bombki w starym stylu i jednobarwne światełka. Iglak jest pokaźnych rozmiarów, dlatego potrzebna była drabina, aby sięgnąć do samego czubka. Karolina wyznała również, że razem z dziećmi wszystkie dekoracje dokończą dopiero w wigilijny poranek.

Nie mogę już doczekać się Świąt, w tym roku wyjątkowo wcześnie zaczęliśmy w naszym domu przygotowania. Choinka już jest prawie cała ubrana, „last touch” zostawiamy sobie z dziećmi na poranek wigilijny 🙂

Choinka w takim stylu bardzo spodobała się internautom, a wielu z nich wyznało, że również dokańcza dekorować drzewko dopiero w wigilijny poranek. Jak Wam się podoba choinka w domu Piotra i Karoliny?


Karolina Ferenstein-Kraśko pokazała choinkę

Karolina Ferenstein-Kraśko pokazała choinkę

Karolina Ferenstein-Kraśko pokazała choinkę

Karolina Ferenstein-Kraśko pokazała choinkę

Jak mieszka Piotr Kraśko?

Jak mieszka Piotr Kraśko?

Komentarze

 • Żenada pisze:

  Zamknąć dziada na sześć lat ,za jazdę przez taki długi okres bez prawa jazdy.
  To może zmadrzeje.

  • GośćEla pisze:

   Niby dlaczego ?
   Nie zabił nikogo . Jeździł rozwianie bez prawka .Ci , którzy posiadają popełniają wykroczenia śmiertelne , wiec niech za nie odpowiadają . Ludzie nie zazdrościć innym .

 • Gość pisze:

  Nie glupio Kraskom chwalic sie przepychem? Kogo oni obchodza ? Celebryci wiecznie pragnacy chwalic sie bogactwem a moze tak podzielic sie tym bogactwem na kilka pokolen z biednymi, schorowanymi i potrzebujacymi. O wiele lepiej ogladaloby sie Kraskow i moze nawet z wyrazami podziwu?

 • Ewa pisze:

  A u was w domu to niby Kościół ha haha

 • Gość...maria pisze:

  Smutne ….ja mam pod 80 tke pracowałam 42 lata non stop i zawsze brakowało mi na prezenty. Od 20 lat nie mam choinki bo jestem wdową i z jednej emerytury utrzymać mieszkanie media i zdrowie to nie wystarcza. Po nam celebryci pokazują swoje fortece i na co ich stać.Bogaci nie podziela się z biednymi .ostatnio rząd zadbał o tych co całe życie nie pracowali ale Co ci pracowali i dokończenie życia w pojedynkę juz nie interesują.

 • Gość pisze:

  Dajcie sobie na wstrzymanie przed Świętami do roboty się zabierajcie a nie wypisujecie i wyciągacie jakieś brudy każdy z nas popełnia błędy ja też ale siebie nie widać co …. Zdrowych Świat Życzę

 • Gość pisze:

  Buhahaha ,teraz na siłę próbują ocieplić jego wizerunek .

  • Xxlady pisze:

   To raz a dwa, zareklamować jakieś badziewne kremy lub zele za 100 pln 10 ml! ZERO KLASY

 • Gość pisze:

  Wszystkiego co najlepsze z okazji Świąt oraz dystansu do tego hejtu. Najbardziej atakują Ci co zapominają o własnych przewinieniach.

 • Gość pisze:

  Życzę Zdrowych i Wesołych Świąt oraz dystansu do tego hejtu. Najbardziej atakują Ci co zapominają o własnych przewinieniach.

 • Normalny pisze:

  Skoro tak majom to Ci Znanni Celebry Tak Afisz To SOM TAKIE RODZINY NIEMAJOM NA SKARPETY I CZYM SIE CHWALIC BO MAJOM CHOINKE DAJCIE KASE A INNI BENDOM MIELI SWIENTA GIT

 • Gość Felixa pisze:

  Łamanie prawa przez wiele lat nic nie znaczyło, żona o tym doskonale wiedziała i czym się martwić 7tys kary przy 70tys miesięcznej pensji to pryszcz. I dla wielu też ale wy kochani nie jesteście resortowymi propagandystami z tvenu więc paka murowana . Precz z antypolską stacją TVN , wynocha z Polski.

  • Gośćmaria pisze:

   bez przesady. Można kogoś nie lubić ale zaraz wynocha? Polska pomieści wszystkich . Więcej empatii dla ludzi

  • GośćB. pisze:

   BUJAJ SIĘ

  • Gość pisze:

   Buuuhahaahaha…Chciałbyś…Tylko kto by w Polsce wtedy został, jakby lewica opuściła Pl? . Same prostactwo .

 • Ania pisze:

  To małżeństwo to następna przykrywką

 • Gość pisze:

  Pan Krasko jest to wspaniały dziennikarz życzę dla Pana i rodziny Wesołych Swiat i Szczęśliwego Nowego Roku