Camilla zakpiła z synka Meghan, a teraz srogo za to zapłaci. Nawet książę Karol potępił zachowanie żony. „Ostatnia rzecz jakiej potrzebowali”

Karol wini Camillę, że nie będzie królem

Karol wini Camillę, że nie będzie królem

Książę Karol jest wściekły na Camillę. Jedna niefortunnie wypowiedziana uwaga może zaważyć na jego sukcesji. Co donosi zagraniczna prasa?

Mimo że książę Karol i Camilla, byli niegdyś najbardziej kontrowersyjną parą w Wielkiej Brytanii ze względu na skandal, jakim był ich romans, kiedy następca tronu był mężem Diany, udało im się zdobyć opinię publiczną po swoim ślubie.

Na początku tego roku Camilla otrzymała poparcie Elżbiety II, aby zostać królową, gdy nadejdzie czas Karola. Niestety, wydaje się, że wszystko się zmieniło. Co się stało?

Karol wini Camillę, że nie zostanie królem

Po deklaracji Elżbiety II, że Camilla ma zostać królową, rozpoczęła się ofensywa PR z Clarence House, po której 75-letnia księżna zaczęła masowo pojawiać się w angielskich magazynach, starając się zapewnić sobie przychylność Brytyjczyków.

Kiedy razem z Karolem cieszyli się z dobrze wykonanej pracy, pojawiły się problemy, rzucając cień wątpliwości co do tego, czy rzeczywiście najstarszy syn królowej powinien przejąć tron i poddające w wątpliwość rację bytu Camilli w rodzinie królewskiej.

Wszystko przez to, że to właśnie małżonka księcia Walii została oskarżona o rasistowskie uwagi w stosunku do Meghan Markle i Harry’ego, do  którego miała zażartować:

Czy nie byłoby zabawnie, gdyby twoje dziecko miało rude włosy afro?

Tom Bower relacjonuje w swojej książce Zemsta. Meghan, Harry i wojna między Windsorami, że książę najpierw zareagował chichotem, ale potem, powtarzając rozmowę Meghan, jego rozbawienie zamieniło się we wściekłość.

Odkąd pojawiły się te rewelacje, pałacowi specjaliści po raz drugi podjęli próbę ratowania reputacji Camilli i rzucili się, by zaprzeczyć tej historii. Pomimo ich wysiłków dementowania, że księżna jest rasistką, nie było to dobre dla jej reputacji.

Karol uważa, że ​​Camilla powinna być bardziej ostrożna, zwłaszcza gdy stawka jest tak wysoka. To zniweczyło 20 lat ciężkiej pracy Camilli i Karola, którym udało się zmienić ją w akceptowalną przyszłą królową – wyjaśnia źródło Woman’s Day, które zauważa, że ​​sytuacja nie jest dobra dla spadkobiercy – Jest być może bardziej zdenerwowany niż Camilla. Wie, że nie jest popularny wśród młodszego pokolenia Brytyjczyków i jest szczerze zdenerwowany. Skandal rasistowski z udziałem Camilli jest ostatnią rzeczą, jakiej potrzebowali – Karol obawia się, że może to zagrozić jego sukcesji.

Jak myślicie, insynuacje Bowera wpłyną na reputację Camilli i jej popularność?


Karol wini Camillę, że nie będzie królem

Karol wini Camillę, że nie będzie królem

Książę Karol i księżna Camilla na jubileuszu 70-lecia panowania królowej

Książę Karol i księżna Camilla na jubileuszu 70-lecia panowania królowej

Ślub księcia Karola i Camilli

Ślub księcia Karola i Camilli

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×