Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Karol Okrasa jednak w reklamie Lidla. Co z Dorotą Wellman?Dorota Wellman i Karol Okrasa w reklamie Lidla

Jak ustalił portal wirtualnemedia.pl Karol Okrasa pojawi się w reklamie dyskontu spożywczego, Lidl – obok Doroty Wellman. Bedzie uczył dziennikarkę gotować. Niedawno podaliśmy informację, że Karol Okrasa i Pascal Brodnicki po trzech latach żegnają się z klientami dyskontu oraz widzami telewizji, a tu kolejna niespodzianka zafundowana przez twórców strategii reklamowej. Karol i Dorota zewrą szyki!

Wczoraj publikowaliśmy pierwszy zabawny spot z Dorotą Wellman, w którym gotowanie jej raczej nie wychodzi. Prowadząca Dzień Dobry TVN niestety spaliła kuchnię. Sport został bardzo dobrze przyjęty przez widzów. Dorota jest jedną z najbardziej lubianych osobowości telewizyjnych i ma największe zaufanie społeczne.

Zobacz;  Dorota Wellman w reklamie Lidla spaliła kuchnię! Mamy pierwsze wideo

Obecność Karola Okrasy sugeruje końcowa scena w spocie, kiedy dziennikarka po nieudanych próbach przygotowania wykwintnych dań dzwoni do kogoś po pomoc. Zdaniem dziennikarzy portalu wirtualnemedia.pl tym kimś jest właśnie Karol Okrasa.

Dorota Wellman w reklamie Lidla

Dorota Wellman w reklamie Lidla

Dorota Wellman w reklamie Lidla

Dorota Wellman w reklamie LidlaKomentarzy: 1


Realny | 19 sierpnia 2015, 08:24

Pani DOROTA WELLMAN to jest osoba przebojowa. Czasami denerwująca. Pozwala na sprawdzenie u widzów własnej tolerancyjności. Ja jeszcze daję radę. Życzę Jej oczywiście powodzenia. Szacunek dla producentów, że zaryzykowali. jestem ciekaw, czy będzie sukces. Pani Dorota ostro idzie. Powodzenia !


Dodaj komentarz
×