Karol III rozczarował Williama! To tak się odwdzięczył za lata wiernej służby? Książę stawia ultimatum

Książę William i książę Karol

Książę William i książę Karol

William czuje, że spotyka go wielka niesprawiedliwość, że Karol w ogóle rozważa zaproszenie Harry'ego na koronacje. Jakie są rozwiązania?

Karol jest tak zdesperowany, by załagodzić sprawy z księciem Harrym, że może się to odbyć kosztem jego relacji ze starszym synem. Książę William czuje się zdradzony przez trwające rozmowy na temat tego, jak zrobić, żeby Harry i jego żona, księżna Sussex, jednak wzięli udział w koronacji. Do tego dochodzą inne niepokoje…

Książę William jej rozżalony

Oprócz tego, że William czuje, że spotyka go wielka niesprawiedliwość, że Karol w ogóle rozważa zaproszenie Harry’ego, są też inne niepokoje. Są obawy, że pęknięcia na łonie rodziny mogą przyćmić rządy króla.

Dużo się mówi o tym, jak zła może być optyka, jeśli Harry i Meghan nie przyjdą, ale nikt nie zatrzymał się, by pomyśleć o tym, jak czuje się William, zmuszony podzielić ławkę w Westminster z dwiema osobami, które spowodowały tyle kłopotów.

William, wraz z żoną, a nawet dziećmi, byli najbardziej poszkodowani przez książkę i wywiady Harry’ego, a nie Karol. William nie może zrozumieć, dlaczego jego ojciec tak chętnie naraża go i Kate na spotkanie twarzą w twarz z Sussexami przed obserwującym ich światem – mówi informator Woman’s Day.

O co William ma największy żal do Harry’ego? Książę stawia ultimatum

Wściekłość z powodu szeregu zarzutów Harry’ego postawionych mu w jego pamiętniku Spare, w tym tego, że zaatakował także Kate, że miała być podła w stosunku do Meghan.

Książę również poczynił słabo zawoalowane sugestie, że William i zespół Kate aktywnie ujawniali historie o nim i Meghan brytyjskiej prasie.

Według moich królewskich źródeł, książę Walii nadal nie może pojąć złych zamiarów kryjących się za książką jego brata, która jego zdaniem oznacza koniec ich związku na zawsze – mówi Dan – Oczywiście, czas leczy rany, ale w tej chwili dworzanie wierzą, że William jest nieugięty, że nigdy więcej nie odezwie się do swojego brata.

Król spodziewa się, że jego synowie ponownie zjednoczą się przed miliardową publicznością podczas oglądania jego koronacji. Znawca mówi dla Woman’s Day, że William nigdy nie był bardziej zdenerwowany niż teraz – nigdy też nie powstrzymywał się przed powiedzeniem ojcu, co naprawdę czuje.

Po tygodniach szukania odwagi, William jest gotów wyłożyć wszystko Karolowi – jeśli Harry ma być na koronacji, on wolałby tam nie być. Dan dodaje:

Koronacja to dzień Karola, rozumiem to. Ale jest zdeterminowany, aby Sussexowie byli obecni. Moim zdaniem [jest to] niemądra decyzja podjęta sercem nie głową, która przyćmi to historyczne wydarzenie. Teraz do króla należy ochrona jego najstarszego syna.

Jak myślicie, czy bracia się kiedyś dogadają?


William tupnął nogą

William tupnął nogą

Król Karol III, księżniczka Anna, książę Andrzej, książę Edward, książę Harry i książę William - pogrzeb królowej Elżbiety II

Król Karol III, księżniczka Anna, książę Andrzej, książę Edward, książę Harry i książę William - pogrzeb królowej Elżbiety II

Król Karol III, księżniczka Anna, książę Andrzej, książę Edward, książę Harry i książę William - pogrzeb królowej Elżbiety II

Król Karol III, księżniczka Anna, książę Andrzej, książę Edward, książę Harry i książę William - pogrzeb królowej Elżbiety II

Komentarze

 • Gosc pisze:

  Jak można się wyrażać o innych. Porównani z rynsztoka a to rynsztok do potęgi n brak slow

  • Gość pisze:

   No niestety, fani meg to patologia.

  • Gość pisze:

   28 lutego 2023 o 15:44
   Nie odwracaj kota ogonem! To ty jesteś największą patologią. I nie odpisuj, ponieważ czytanie twoich rynsztokowych wypocin powoduje u mnie odruch wymiotny. Ty zresztą też, księżniczko z rynsztoka! 🙂

 • GOŚĆ pisze:

  HARRY JAKO SYN PRZYSZLEGO KRÓLA POWINIEN TAM BYĆ, ALE S A M !!!

 • Gość pisze:

  o 12:45
  Oczywiście król Karol III osobiście cię o tym poinformował? Urojenia należy leczyć. :):):)

  • Gość pisze:

   Przecież to jest oczywiste, po cóż królowi stara, zezowata wywloka przez którą jego syn zaczął sprawiać problemy?
   Nie ogarniasz drzewka tepoto? 🙂

  • Gość pisze:

   Oczywiste jest jedynie to, że jesteś idiotką! :):):)

  • Gość pisze:

   Nie, oczywiste jest to , że idiotke widujesz w lustrze :)))
   Naprawdę sądzisz, że po tych występach ktokolwiek w brf jeszcze jest w stanie choćby tolerować zezowata? 🙂

 • Gość pisze:

  Ja to się zastanawiam w necie jest ” WAŻNE! Zmiana rzeczywistego składu produktów bez informacji na etykiecie” i po drugiej min pojawiają sie wytyczne dla producentów, że nie muszą już informować konsumentów o zmianie składu na etykiecie a to z racji wojny na Ukrainie dlatego w Polsce zmieniło się prawo, że mogą dawać co tylko chcą ale etykiety pozostały takie same jak przed wojną. Nie wiadomo jak to będzie po wojnie. Informacje o tym jaki to dodano produkt w zamian za oryginalny znajdziecie u kierownika na zapleczu jeśli zechce tam was wpuścić na głównych paczkach albo na literkach kodu kreskowego (jeśli w ogóle to zmienili) ale nie ma już tego na etykietach.?No to mamy mannę z nieba?

 • Gość pisze:

  Każdego normalnego człowieka powinna cechować kultura w wyrażaniu poglądów. Na każdy temat!!! Z tego właśnie powodu, że dla mnie liczy się jakość, oburzają mnie komentarze pisane rynsztokowym slangiem. Nie podoba mi się to, co robi Harry i w jaki sposób przepracowuje swoje traumy. Podobnie jak nie podoba mi się postępowanie jego żony. Ale nazywać ją z tego powodu „ścierą\' to poniżej jakiegokolwiek poziomu. A już szczytem podłości jest nazywanie ich dzieci, które niczym nie zawiniły, prosiętami, w czym się lubujesz. Nikomu nie przeszkadza, że nie jesteś fanką M&H, ale to w jaki sposób ich krytykujesz. Jedź do SPA, idź do teatru albo kina, pobiegaj, poczytaj, ale coś bardziej wymagającego niż plotkarskie artykuliki. Może ci ulży!:):):)

  • Gość pisze:

   Nazywam ściere sciera, a jej prosiaki prosiakami, ponieważ mam na to ochotę.
   Kultura w takim przypadku nie obowiązuje 🙂
   A twoja opinia nie ma dla mnie znaczenia 🙂

  • Gość pisze:

   Wiele osób w komentarzach jedzie po tobie, ponieważ też nazywają rzeczy po imieniu i mają na to ochotę. 🙂 Nie oburzaj się zatem. :):):) Kultura obowiązuje zawsze i w każdej sytuacji. 🙂 Albo się ma klasę, albo się jej nie ma. 🙂 To, w jaki sposób wyrazamy opinie, określa przede wszystkim nas. 🙂 I uspokajając cię, chcę zaznaczyć, że twoja opinia dla mnie też jest pozbawiona znaczenia. 🙂

  • Gość pisze:

   To jest zupełnie inna sprawa, opinie śmieci na mój temat nie mają znaczenia.
   A ty możesz nazywać po imieniu swoją starą, do mnie nie szczekaj, nie twój poziom.
   Oczywiście, że moja opinia ma znaczenie , to ty nie masz masz znaczenia 🙂
   A teraz APORT, mam ochotę posłuchać jak szczekasz:))

  • Gość pisze:

   13:10
   Nie wdawaj się w dyskusje z tą idiotką. To debilna zocha vel bianca1313. Ona nie pójdzie ani do teatru, ani do kina. Szczyt jej możliwości intelektualnych to czytanie bzdur na portalach plotkarskich. Luzdie mają bekę z kretynki, a ona mysli, że coś znaczy.

  • Gość pisze:

   Przecież debilna zocha to twoja stara, faktycznie nic nie znaczy, tak samo jak ty, ale po co to ogłaszać na forum? 🙂

  • Gość pisze:

   08:30
   Jeśli to ciebie nie dotyczy, to po co odpisujesz? Czyżby na sercu bardzo leżała ci jakaś głupia zocha?:):):)

  • Gość pisze:

   Glupia zocha, czuli twoja stara mnie nie obchodzi, nikogo zresztą ona nie obchodzi, podobnie jak ty.
   Po prostu zastanawiam się dlaczego swoje patorodzinne sprawy zalatwiasz na forum :)))

 • Ulllla pisze:

  Przecież Harry nie jest już członkiem monarchii więc może siedzieć z ludem a nie w książęcej ławie

  • Gość pisze:

   Oczywiście że dalej jest członkiem monarchii, tyle że nie pracującym, , ma swoje miejsce w sukcesji, jest członkiem rodziny krolewskiej, synem panującego króla.

 • Gość pisze:

  Czego by Harry nie zrobił, nadal pozostanie synem Karola! Czy William oczekuje , że ojciec wyprze się młodszego syna, żeby go zadowolić?! Poza tym BRK to mistrzowie gry pozorów, więc książę Walii i jego małżonka znakomicie sobie poradzą.

  • Gość pisze:

   Oczywiście, że tak powinien zrobić. William jest ważniejszy, a skoro Harry woli być lojalny wobec starej scierki i jej prosiat to jego wybór 🙂

  • Gość pisze:

   Nie zapominaj, że ta, jak ją niewybrednie nazywasz „stara ścierka i jej prosięta”, to jednak jego synowa i wnuki. I nic tego nie zmieni! A już na pewno nie będą miały wpływu na decyzję Karola komentarze na jastrzębiu. :):):)

  • Gość pisze:

   Daj spokoj, dla każdego normalnego człowieka liczy się jakość.
   Ale na decyzję króla wpływ ma jego żona i syn, ten starszy i wartościowy:)

  • Gość pisze:

   10:36 halo Zocha szmaciaro Megan póki co jest synową króla Karola a ty możesz jej buty wylizac.

  • Gość pisze:

   Zocha szmaciara to twoja stara. I brzydzilabym się dać tej jachtowce moje buty do wylizania, az strach myśleć czego toto dotykalo swoim parszywym pyskiem :))
   Ty też nie dostapisz zaszczytu wylizania moich butów, w przeciwieństwie do ciebie są dobrej jakości 🙂
   A król Karol póki co to wolalby żeby zezowaty problem zniknął :)))

  • Gośćsam pisze:

   A to jego synek taki ryżawy

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×