Karol i Camilla w panice: „Są przekonani, że to koniec”. Nie ma wątpliwości, że Harry szykuje im niezłą łaźnię

Panika na dworze

Panika na dworze

Król Karol i królowa Camilla panicznie boją się pamiętnika księcia Harry'ego, którego premirra już wkrótce. Co donosi zagraniczna prasa?

W zeszłym roku książę Harry oznajmił, że zamierza wydać książkę ze swoimi wspomnieniami. Zapowiedziano, że opisze swoje doświadczenia życiowe, a także poda szczegóły dotyczące rezygnacji z pełnienia ważnych ról w rodzinie królewskiej oraz przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych. Informacja ta wzbudziła ogromne emocje, a według prognoz publikacja może okazać się prawdziwym bestsellerem. Wszystko przez to, że zapewne będzie zawierać sensacyjne treści dotyczące rodziny królewskiej. Król Karol III i królowa Camilla powoli wpadają w panikę z tego powodu. Co donosi zagraniczna prasa?

Król Karol i królowa Camilla w panice tuż przed wydaniem pamiętników Harry’ego

Karol i Camilla obawiają się, że w przyszłym miesiącu, kiedy syn króla, książę Harry, z którym ojciec nie ma kontaktu, wyda swoje pamiętniki, wszystko się dla nich może skończyć.

Są przekonani, że to koniec. Nie odzyskają dobrej prasy po tym wydawnictwie – mówi źródło New Idea – Harry ma wiele gniewu z powodu rozwodu swoich rodziców, a Karol mocno wierzy, że zamierza wyładować to wszystko na Camilli. Król i królowa są w stanie paniki i przygotowują się na to, co zrobić, jeśli Harry doprowadzi do wybuchu.

Inny informator mówi:

Camilla obawia się, że znowu będzie początek lat 90., kiedy musiała ukrywać się [w swoim domu] w Gloucestershire sama przez miesiące, podczas gdy cały kraj szalał z jej powodu przez romans z Karolem. W tamtych czasach było o wiele więcej złości w tej historii i nie ma wątpliwości, że będzie znowu źle dla niej, jeśli Harry się nie powstrzyma.

Camilla jest twardą kobietą, ale doskonale zdaje sobie sprawę, że publiczne oburzenie w tamtych czasach nie ma nic wspólnego z tym, co może się zadziać obecnie.

Już przygotowuje się do zaciągnięcia żaluzji w swoim wiejskim domu – mówi królewski ekspert Phil Dampier New Idea i podkreśla, że ​​Camilla ma rację, że się niepokoi – Harry widział, jak jego rodzice kłócili się i te wspomnienia pozostały z nim. Wie, że jego matka nazywała Camillę „Rottweiler” i obwiniała ją o niepowodzenie jej małżeństwa z Karolem. Ale Camilla jest teraz królową i popularnym członkiem rodziny królewskiej. Królowa zmieniła zdanie na temat Camilli i zaakceptowała ją. Harry powinien zrobić to samo i porzucić książkę – ale wątpię, czy to zrobi. Camilla będzie bała się tego, co Harry mówi o niej w swojej książce, ale cokolwiek się stanie, król Karol będzie ją wspierał.

I dodaje, przypominając dawny wywiad księcia:

Ironią jest to, że w jednym z wywiadów kilka lat temu Harry powiedział, że on i William „kochali ją na po trochu” – najwyraźniej mówił to tylko ze względu na spokój w tamtym czasie.

Harry czuje się tak, jakby działał w imieniu Diany, aby wyrównać stare rachunki?


Król Karol i Camilla boją się Harry'ego

Król Karol i Camilla boją się Harry'ego

Król Karol, Królowa Camilla, książę Harry, Meghan Markle - Pogrzeb Królowej Elżbiety II

Król Karol, Królowa Camilla, książę Harry, Meghan Markle - Pogrzeb Królowej Elżbiety II

książę William i książę Harry - pogrzeb królowej Elżbiety II

książę William i książę Harry - pogrzeb królowej Elżbiety II

Komentarze

 • Gość pisze:

  Myślę, że prawda o Dianie iKarolu oraz zwykłej…… Winna wyjść na światło dzienne. A już awans takiej osoby na królową to chyba zmierzch monarchii……. szkoda!!!!Nalek

 • Gość pisze:

  Po tym jak harklesy potraktowały swoje rodziny, zasługują na wszystko, co na nich spadnie.

 • Gość pisze:

  Po tym jak potraktowali Dianę, a wszyscy to pamiętają, należy im się pojazd,
  a raczej obnażenie prawdy.

  • Gość pisze:

   Wielka szkoda, że tragiczny wypadek przerwał życie Diany, ale nie zwalaj winy za jej śmierć na Karola i Camillę.
   Komy służyli ci paparazzi? Czy nie przypadkiem takim jak ty, którzy emocjonują się plotami?

 • Gość pisze:

  Książka pograzy harrego , akurat mamy kryzys, więc bogaty, uprzywilejowany debilek, który w życiu nie przepracowal nawet jednego dnia raczej nie ma co liczyć na współczucie tylko dlatego, że urodził się drugi. A jego starszy brat przewyższa go pod każdym względem.

  • Mela pisze:

   O Ty opowiadasz 10 lat sluzyl w wojsku byl na wojnie w Afganistanie.

  • Gość pisze:

   Tak, służył razem z ochroniarzami. Tylko swoja obecnoscia stwarzal ryzyko dla innych. Rudy, durny pajac chciał się pobawić w wojsko.

  • Gość pisze:

   Był zbyt głupi, żeby robić cokolwiek innego, więc wysłali go do wojska. I trzyma się tego jak brzytwy.

 • Gość pisze:

  Jeśli komuś szykuje się łaźnia to tylko jemu. Wszyscy wiedzą kto go w tę książkę wkopał. On chciałby być „po prostu Harrym”, ale waciki też kosztują. Książka jeszcze nie wyszła a już jest przeceniona.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×