Szukaj

Prawdziwa historia Friza, Wersow i Ekipy. W nowym projekcie łamiącym się głosem zdradza, co działo się za

Friz kurs

Friz kurs

Karol Friz Wiśniewski osiągnął niebywały sukces w social mediach. Jego zasięgi powalają i znają go wszyscy użytkownicy Youtuba. Postanowił podzielić się swoją wiedzą i organizuje specjalny kurs, dla osób, które także chcą się wybić w sieci. Ile kosztują lekcje i kiedy startują zapisy?

Karol Friz Wiśniewski postanowił, że podzieli się z internautami, jak osiągnąć sukces w sieci i zacząć zarabiać, publikując treści w social mediach. Stworzył specjalny kurs dla osób, które tak jak on chcą imponować zasięgami, a co za tym idzie z pasji zrobić pracę. Jak będzie wyglądało szkolenie? Ile kosztują lekcje i kiedy startują zapisy?

Karol Friz Wiśniewski będzie uczył, jak osiągnąć sukces w sieci

Karol Friz Wiśniewski i jego Ekipa, to prawdziwy fenomen. Ten 24-latek swoją ciężką pracą i niebywałą kreatywnością osiągnął miano ikony internetu. Jego kanał na Youtubie śledzi ponad 4 miliony subskrybentów. Filmy, które tam się pojawiają potrafią osiągnąć zawrotną liczbę wyświetleń – bywa, że nawet ponad 50 milionów. Do tego tylko na Instagramie obserwuje go ponad 2,5 miliona internautów. Osoba, która może pochwalić się takimi zasięgami, ma ogromną wiedzę na temat mechanizmów, które prowadzą do sukcesu. Postanowił więc podzielić się nią z innymi użytkownikami.

Kurs stworzył Karol „Friz” Wiśniewski – najbardziej wpływowy YouTuber według magazynu Forbes. Jego kanał subskrybuje ponad 4 mln osób, a na Instagramie obserwuje go ponad 3 mln followersów. Friz i jego EKIPA, czyli w sumie 11 YouTuberów, to najpopularniejsza grupa na polskim YouTube. Ich zasięgi to ponad 12 milionów subskrypcji, a na Instagramie obserwuje ich ponad 18 milionów followersów. Friz to osoba, która doskonale rozumie algorytmy i zasady monetyzacji contentu. Dzięki temu jest najlepiej zarabiającym twórcą na polskim YouTube. W kursie zdradził wszystkie swoje triki i sekrety, które zaprowadziły go na sam szczyt YouTuba. Więc jeśli chcesz osiągnać sukces na YT – to warto uczyć się od najlepszych. W kursie swoją wiedzą dzielą się też wszyscy członkowie Ekipy oraz jej współpracownicy – operatorzy, montażyści, fotografowie – czytamy w opisie oferty.

Zapisy na kurs Jak Zostać Nr 1 na YouTube, który będzie prowadził Friz już wystartowały. Wystarczy wejść na stronę jakzostacnr1nayt.pl i wpisać adres e-mail. Gdy rozpocznie się szkolenie, dostaniemy maila, w którym będą szczegóły.

Login i hasło do indywidualnego konta do kursu otrzymujesz w momencie zrealizowania płatności. Zachowaj je koniecznie! Kurs na platformie będzie dostępny od 23.12.2020. Możesz się zalogować w dowolnym momencie i w dowolnym momencie zacząć kurs. Dostęp jest bezterminowy – piszą twórcy szkolenia.

Obecnie trwa przedsprzedaż kursu, a jego cena to 249 złotych, ale trzeba się spieszyć, bo to promocja:

W tej chwili trwa PRZEDSPRZEDAŻ kursu. Dzięki temu możesz go dostać w dużo niższej cenie – nawet ponad 70 procent taniej! Taka oferta cenowa już się nie powtórzy. Regularna cena kursu to 999 zł. I w takiej cenie będzie dostępny w regularnej sprzedaży.

Kiedy tylko informacja o kursie organizowanym przez Friza dostała się do sieci, Youtube się zagotował. W nagraniu Friz po raz pierwszy mówi o rozstaniu z Wersow.

Jednym z tematów, o których nikt nie wie, było nasze rozstanie z Werą, które było w Stanach. Właśnie w kursie Wam opowiadamy. Popłakałem się kilka razy, bo było kilka momentów, ktore mnie wzruszylo, gdy o nich opowiadałem – mówi Friz.

W filmie poniżej Karol zdradził fragmenty kursu, na którym dzieli się swoją wiedzą. Wszyscy użytkownicy zainteresowani tematyką, żyją tym, co udostępnił Wiśniewski.


Kurs Friza

Kurs Friza

Karol Friz Wiśniewski

Karol Friz Wiśniewski

Karol Friz Wiśniewski - sesja dla Forbesa

Karol Friz Wiśniewski - sesja dla Forbesa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×