31-letnia gwiazda hitu Polsatu nie żyje. Bliscy poinformowali o walce z chorobą

Nie żyje Karol Fijołek

Nie żyje Karol Fijołek

Nie żyje uwielbiany uczestnik Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia. Wystąpił w 4. odsłonie kulinarnego show. Miał zaledwie 31 lat. Płyną kondolencje od znajomych z programu i fanów kucharza.

Nie żyje Karol Fijołek, uczestnik 4. edycji show Polsatu Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia. Był to swego czasu wielki hit stacji, a osoby, które tam się pojawiały, zyskiwały ogromna popularność, zwłaszcza kiedy były ciekawymi osobowościami. Miał zaledwie 31 lat. Od dziecka zmagał się z cukrzycą typu II. Póki co nie zostały podane przyczyny jego śmierci. Płyną wyrazy współczucia od jego znajomych z programu i fanów, którzy nie mogą uwierzyć, że zmarł.

Karol Fijołek nie żyje

Dzięki udziałowi Karola Fijołka w programie Polsatu Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia wiele osób mogło poznać utalentowanego szefa kuchni. Był jedną z najjaśniejszych gwiazd 4. edycji, którą stacja emitowała w 2016 roku. Pochodził z Wisły i tam też pracował w renomowanej restauracji. Tworzył menu i serwował znakomite dania. Oprócz gotowania interesowała go psychologia.

Niestety, dziś doszły informacje, że Karol Fijołek nie żyje.

W tych złych czasach odszedł od nas nasz kolega Karol Fijołek uczestnik IV edycji Hells Kitchen. Spoczywaj w spokoju – napisał kolega z programu, Marcin Wodziński.

Witajcie. W tych złych czasach odszedł od nas nasz kolega Karol Fijołek uczestnik IV edycji Hells Kitchen. Spoczywaj w spokoju.

Posted by Marcin Wodziński Hell's Kitchen 4 on Wednesday, November 4, 2020

Również na stronie fundacji Młodzi Propagują Sztukę, z którą współpracował, pojawił się komunikat o jego śmierci.

Nie żyje Karol Fijołek, inicjator organizacji pikniku charytatywnego w Wiśle, którego podjęliśmy się przy współpracy z wieloma osobami w ubiegłym roku. Wcześniej brał udział we współorganizowanym przez nas pikniku charytatywnym w Międzybrodziu Bialskim.

Nie żyje Karol Fijołek, inicjator organizacji pikniku charytatywnego w Wiśle, którego podjęliśmy się przy współpracy z…

Posted by Fundacja Młodzi Propagują Sztukę on Wednesday, November 4, 2020

Humor, koleżeństwo, talent, skrupulatność to tylko niektóre z jego zalet, za które zostanie zapamiętany. Wielu fanów programu nie może uwierzyć, że zmarł.

  • Mega pozytywna osoba. Wyrazy współczucia dla bliskich Karola.
  • Szok!!! Bardzo fajny chlopak. Oglądałam prawie wszystkie odcinki. Wyrazy wspólczucia dla rodziny!!
  • O matko, wyrazy wspolczucia dla calej rodziny.
  • Szok. Smutne. Odpoczywaj w pokoju.
  • Nie do wiary, był taki młody i pełen energii.

Redakcja składa rodzinie i przyjaciołom szczere kondolencje.


Nie żyje Karol Fijołek

Nie żyje Karol Fijołek

Nie żyje Karol Fijołek

Nie żyje Karol Fijołek

Nie żyje Karol Fijołek

Nie żyje Karol Fijołek

Komentarze

  • Ewa pisze:

    Dalej latajcie po ulicach i roznosicie wirusa .Dotychczas ludzie z różnymi schorzeniami żyli a teraz padają jak muchy Podziękować broniącym rzekomych praw kobiet a gdzie prawa tych zarażonych ludzi ?

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×