To nie cukrzyca zabiła 31-letnią gwiazdę hitu Polsatu. Ujawniono przyczyny śmierci Karola Fijołka

Karol Fijołek

Karol Fijołek

Karol Fijołek, uczestnik 4. edycji show Polsatu Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia nie żyje. Do tej pory nie wiadomo było, co spowodowało jego śmierć. Członek rodziny uczestnika popularnego programu zdradził jej przyczyny.

Karol Fijołek, uczestnik 4. edycji show Polsatu Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia nie żyje. Zmarł wczesnym rankiem 3 listopada. O jego śmierci dzień później poinformował między innymi kolega z programu Marcin Wodziński.

W tych złych czasach odszedł od nas nasz kolega Karol Fijołek uczestnik IV edycji Hells Kitchen. Spoczywaj w spokoju.

Potem informacja pojawiła się także na profilu fundacji Młodzi Propagują Sztukę, z którą Fijołek współpracował. Młody kucharz zyskał ogromna popularność w 4. edycji show, w którym wziął udział w 2016 roku. Miał zaledwie 31 lat. Wiadomo było, ze od dziecka zmagał się z cukrzycą typu II. Na początku nie były znane przyczyny jego śmierci. Teraz członek jego rodziny potwierdził, dlaczego Karol zmarł.

Przyczyny śmierci uczestnika Hell’s Kitchen Karola Fijołka

Do tej pory nie było jasne, co było przyczyną śmierci Karola Fijołka. Pojawiły się spekulacje, że zmarł na koronawirusa. Prawdę wyjawił członek jego rodziny, który opublikował na Facebooku wpis, w którym zdradził, co wydarzyło się w ostatnich dniach życia młodego kucharza.

Okazuje się, że Fijołek poczuł się gorzej, kiedy odpoczywał we własnym domu. Wezwał karetkę, po czym stracił przytomność, której już niestety nie odzyskał.

Zachorował na koronawirusa, który doprowadził do zapalenia płuc, a następnie jego śmierci.

Ze smutkiem zmuszony jestem potwierdzić że Karol Fiołek, brat mojej mamy, zmarł w wieku 31 lat, wczesnym rankiem trzeciego listopada. Od kilku lat mieszkał i pracował w okolicach Bielska Białej. Drugiego października Karol, przebywając w domu poczuł się gorzej. Wezwał karetkę po czym stracił przytomnośc. Przytomnosci tej nie odzyskał aż do końca. Jak się okazało, zachorował na covid, który wywołał zapalenie płuc.
Pogrzeb odbędzie się na cmentarzu w Gozdowie w województwie wielkopolskim w sobotę 7 listopada o godzinie 13:00.” – czytamy we wpisie na Facebooku.

Fani młodego kucharza nie mogli uwierzyć, że odszedł tak nagle. Kondolencje płynęły z całego kraju.


Nie żyje Karol Fijołek

Nie żyje Karol Fijołek

Nie żyje Karol Fijołek

Nie żyje Karol Fijołek

Nie żyje Karol Fijołek

Nie żyje Karol Fijołek

Komentarze

  • Paulina Malina pisze:

    Serio? jak można tak kłamać? Ludzie kto w to jeszcze wierzy…ci którzy mają dostawać pomóc to jej nie otrzymują ,teraz liczy się tylko covid … śpiewka dla idiotow

  • Gość pisze:

    Zachorował na zapalenie płuc, nie wiedząc o tym i umarł nieodzyskawszy przytomności?! Serio?!

  • Gość pisze:

    Nie ważne że chorował na cukrzycę..Już się nie słyszy by ktoś umarł na zawał serca ,udar .Teraz tylko covid brak słów

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×