Kardashianki chciały zrobić z dzieci miss i misterów. Koszmarne wpadki z Photoshopem na świątecznej kartce

Wpadka z Photoshopem na zdjęciu Kardashianek

Świąteczne zdjęcie Kim Kardashian i jej sióstr z dziećmi zostało wyretuszowane do przesady. Jakie wpadki w Photoshopie popełnili graficy? Oto cała lista.

Rodzina Kardashian-Jenner co roku wypuszcza wirtualne świąteczne pocztówki dla fanów. Nie inaczej było w tym roku. Podobno Kim i reszta sióstr zdecydowała się na stworzenie wspólnego zdjęcia w ostatniej chwili, dlatego też trafiło ono do internatu na kilka godzin przed Wigilią.

Chociaż na pierwszy rzut oka fotografia wygląda idealnie, to po dokładniejszej analizie można zauważyć drobne potknięcia retuszera. Co takiego Kardashiankom wytknęli ich fani? Pojawiły się zarzuty, że dzieci Khloe, które wyglądają jak bliźnięta syjamskie, stopa North jest „wyprofilowana” jak u lalki Barbie, a dłoń Kim ma mamucie rozmiary.

Pod adresem Kardashinek padły także zarzuty o zbyt mocny retusz twarzy ich dzieci. Rzekomo są za bardzo wygładzone wirtualnym pędzlem. Niektórzy podejrzewają także o mocny makijaż na buziach pociech celebrytek, w tym niespełna rocznej True. Pojawiły się nawet opinie, że zdjęcie, które możemy oglądać to tak naprawdę kolaż kilku osobnych fotografii sklejonych w jedną.

Zagorzali fani sławnej rodziny mają pretensje o jeszcze jedno – na zdjęciu zabrakło Kendall, Kris, Roba, Kanye i Travisa. Podobno przeszkodą był fakt, że bardzo trudno było zsynchronizować wszystkie kalendarze. Przez to fani rodziny muszą zadowolić się kartką w okrojonym składzie.

Świąteczna rodzinna sesja Kim Kardashian wywołała burzę w sieci! Poszło o North West!

Wow! Kim Kardashian zbudowała własne zimowe miasteczko! Na świątecznej imprezie bawiły się nawet Cailtyn i Kris Jenner!

Kendall Jenner wielką nieobecną na świątecznej kartce Kardashianek! Internet zalała fala MEMÓW. Wybraliśmy najlepsze


Kardashianki - świąteczne zdjęcie

Kardashianki - świąteczne zdjęcie

Kylie Jenner przerobiła kartkę świąteczną

Kylie Jenner przerobiła kartkę świąteczną

Kardashianki z dziećmi. Świąteczna pocztówka 2018 rok

Kardashianki z dziećmi. Świąteczna pocztówka 2018 rok

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×