Kanye West… już nie jest Kanye Westem. Raper dopina formalności ze zmianą nazwiska. Jak się teraz będzie nazywać?

Kanye West

Kanye West

Kanye West chce zmienić nazwisko. Złożył już stosowne dokumenty do jednego z sądów w Los Angeles. Jak będzie się nazywać? Zagraniczna prasa zdradza szczegóły.

Kanye West, chociaż pierwsze kroki w branży muzycznej stawiał w 1996 roku, przełomem w jego karierze okazał się rok 2000. Wówczas związał się z wytwórnią Roc-A-Fella Records i produkował utwory dla należących do niej artystów, w tym m.in. dla Jaya-Z. Po zacieśnieniu współpracy ze wspomnianym muzykiem West był jednym z producentów jego albumu The Blueprint. W kolejnych latach skupił się na karierze solowej. Mimo iż początkowo nie mógł liczyć na wsparcie wytwórni, wreszcie wydał swój album. Od tego momentu jego kariera nabrała rozpędu.

Kilka lat później Kanye poznał swoją przyszłą żonę, Kim Kardashian. Uczucie, które ich połączyło, było tak silne, że w 2014 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Można było odnieść wrażenie, że małżonkowie stworzyli zgrany duet, a także szczęśliwą rodzinę. Dzielili się opieką nad czworgiem dzieci: NorthSaintemChicago oraz Psalmem. Gdy wydawało się, że nic nie jest w stanie zakończyć tej sielanki, celebrytka złożyła pozew o rozwód.

Celebrytka w jednym z odcinków programu Z kamerą u Kardashianów komentowała, że usilnie próbowała naprawić swoje małżeństwo. W pewnym momencie przekonała się, że nie jest go w stanie uratować tylko przez wzgląd na swoje dzieci:

Doszło do tego, że od miesięcy nie spędzali czasu razem jako małżeństwo. Widywali się ze względu na dzieci, ale mieszkali osobno. Kim wie, że to małżeństwo się skończyło – mówił informator magazynu E!.

Mimo iż wydaje się, że rozwód jest jedynie kwestią czasu, niedawno pojawiły się doniesienia, że w tej kwestii nie wszystko jest przesądzone. Raper ze sceny wypowiedział bardzo odważne słowa, które jak można było odnieść wrażenie, były skierowane do jego żony.

Kanye West planuje zmienić nazwisko. Jak będzie się nazywać?

Portal TMZ podaje, że Kanye West zdobył się na niespodziewany krok. Wybrał się do jednego z sądów w Los Angeles i złożył dokumenty w sprawie zmiany nazwiska. Chce, by zwracać się do niego Ye. Raper już załatwił wszelkie formalności. Teraz czeka na to, jaką decyzję podejmie sąd.

TMZ dodaje, że gwiazdor raczej uzyska wspomnianą zgodę. Wszystko przez fakt, że w Kalifornii, o ile nie ma dowodów, że zmiana nazwiska ma na celu popełnienie oszustwa lub innych wybryków… sędzia powinien się do niej przychylić. Ciekawostką jest fakt, że jego żona, Kim, z którą się podobno rozstał, wciąż podpisuje się „Kardashian-West”.

Nie jest to pierwszy raz, gdy Kanye West nawiązał do zmiany nazwiska. W 2018 roku zmienił nazwy w mediach społecznościowych i poprosił fanów, by nazywali go Ye.

Wówczas wiele osób przypuszczało, że ten ruch ma związek z promocją nowej płyty. Wszystko wskazuje na to, że nie chodziło jedynie o zainteresowanie fanów i innych osób jego twórczością.


Kanye West i Kim Kardashian na lotnisku w Miami

Kanye West i Kim Kardashian na lotnisku w Miami

Kanye West

Kanye West

Kanye West - Instagram

Kanye West - Instagram

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×