Szukaj

Kanye West w trakcie małżeństwa z Kim proponował randkę znanej celebrytce. Niedoszła kochanka o wszystkim opowiedziała w wywiadzie

Kim Kardashian i Kanye West

Kim Kardashian i Kanye West

Kim Kardashian i Kanye West postanowili zakończyć swoje małżeństwo. Sprawa rozwodowa jest już w toku, a na jaw wychodzą kolejne fakty. Jedna z celebrytek zdradziła, że raper próbował ją poderwać.

Kim Kardashian i Kanye West przez wiele lat stanowili jedną z najgorętszych par show-biznesu. Rapera i najsłynniejszą celebrytkę na świecie połączyło żarliwie uczucie, które zaprowadziło ich aż przed ołtarz. Już od wielu miesięcy kolorowa prasa donosiła o tym, że między małżonkami nie dzieje się najlepiej. Paparazzi cały czas robili im kolejne zdjęcia, którymi chcieli udowodnić, że małżonkowie nie wyglądają na zadowolonych, spędzając wspólnie czas. Doniesienia te po pewnym czasie okazały się prawdą.

Wszystko zaczęło się psuć na dobre w momencie, gdy cierpiący na dwubiegunową chorobę afektywną Kanye postanowił wystartować w wyborach prezydenckich. Raper podczas jednego ze swoich wieców wyborczych zaczął wyznawać rodzinne tajemnice. Na Twitterze natomiast opublikował serię bardzo niepokojących wpisów. Chociaż szybko zniknęły one z sieci, to i tak zdążyło zobaczyć je miliony fanów na świecie. W publikacjach oskarżał swoją żonę między innymi o zdradę.

Kanye West zdradzał Kim Kardashian? Nowe doniesienia w sprawie rozwodu

Kanye West i Kim Kardashian pobrali się w 2014 roku. Huczna ceremonia była transmitowana w telewizji, a zdjęcia z sesji ślubnej trafiły do magazynu Vogue. Małżonkowie doczekali się także czworga dzieci. Do tej pory wspólnie wychowywali: North, Saint, Chicago i Psalma. W połowie lutego Kim złożyła pozew rozwodowy. Z nieoficjalnych informacji, jakie podawała zagraniczna prasa, mogliśmy się dowiedzieć, że maluchy pozostaną pod opieką mamy, jednak West ma mieć z nimi nieograniczony kontakt. Podobno raper ma zamiar walczyć o dzieci, o czym jakiś czas temu poinformował portal TMZ.

Jedna ze znanych amerykańskich celebrytek właśnie rzuciła zupełnie nowe światło na rozstanie małżonków. Znana z reality show The Real Housewifes of Atlanta, Claudia Jordan twierdzi, ze raper próbował ją poderwać.

Chciał się ze mną przespać. To było kilka lat temu. Byłam w klubie z Nikki Chu. Zamknęły się drzwi…Spotkałam go już wcześniej, i wiesz, znałyśmy się też z Kim. Nie mogłam tego zrobić, choćby przez Dziewczyński Kodeks! – zdradziła 48-latka w „The Domenick Nati Show”.

Celebrytkę zapytano również o to, czy teraz gdy muzyk jest singlem, planuje się z nim umówić. Kategorycznie odmówiła i jednocześnie zdradziła, że z jego ust padła już taka propozycja.

Jak do tej pory ani Kanye, ani Kim nie odnieśli się do tych rewelacji.


Claudia Jordan

Claudia Jordan

Kim Kardashian z Kanye West

Kim Kardashian z Kanye West

Kim Kardashian z Kanye West

Kim Kardashian z Kanye West

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×