Szukaj

To już definitywny koniec małżeństwa Kim Kardashian i Kanye Westa. Raper zabrał 500 par butów z ich domu w Calabasas

Kanye West i Kim Kardashian

Kanye West i Kim Kardashian

Kim Kardashian i Kanye West są w trakcie rozwodu. Chociaż jeszcze niedawno plotkowano, że jest szansa na zgodę, rozstanie jest niemal więcej niż pewne. 

Plotki o tym, że Kim Kardashian i Kanye West szykują się do rozwodu, krążą w tabloidach od kilku miesięcy. Chociaż sami zainteresowani oficjalnie sprawy nie komentują, bulwarówki prześcigają się w serwowaniu coraz to lepszych rewelacji. Informowano, że celebrytka do ostatniej chwili walczyła o miłość, nie chce już jednak dłużej tego robić. Choć utrzymuje kontakt z mężem, robi to jedynie dla dobra dzieci:

Doszło do tego, że od miesięcy nie spędzali czasu razem jako małżeństwo. Widywali się ze względu na dzieci, ale mieszkali osobno. Kim wie, że to małżeństwo się skończyło – mówił informator magazynu E!.

Kilka dni później ogłoszono, że Kim spędza sporo czasu z rodziną w Palm Springs, a raper zaszył się na swoim ranczo w Wyoming. Podobno oddzielne życie obojgu służy. Ta rozłąka poskutkowała też tym, że Kanye zrozumiał, że chce jeszcze raz zawalczyć o żonę. Spekulowano, że chce ją przekonać bardzo drogim prezentem, prywatną wyspą z szeregiem nieruchomości.

Kim Kardashian i Kanye West nie mają ze sobą kontaktu

Pomimo że niedawno prasa donosiła o tym, że małżonkowie się pogodzą, wygląda na to, że nie dojdzie do tego w najbliższym czasie. Niedawno Kim Kardashian wraz z siostrami wybrały się na wyspy Turks i Caicos na Oceanie Atlantyckim. Jak podaje Page Six, celebrytka nie tylko wykorzystała to jako szansę na relaks w otoczeniu bliskich. Nie chciała też natknąć się na męża, który przyjechał do ich wspólnego domu.

Informator portalu donosi, że Kanye West pod nieobecność żony wybrał się do ich wspólnej posiadłości w Calabasas. Spakował większość swoich rzeczy, w tym 500 par sneakersów. Plotkuje się, że na butach, których zgromadził całkiem sporą kolekcję, zależało mu najbardziej. Zarówno raper, jak i Kim chcieli uniknąć spotkania.

Oboje czuli, że będzie mniej dramatycznie, jeśli nie spotkają się w domu – twierdzi osoba z otoczenia pary.

West, który jeszcze niedawno przebywał na ranczu w Wyoming do Los Angeles przyleciał prywatnym samolotem. To jednak nie koniec rewelacji. Kim Kardashian wykorzystała fakt, że Kanye się wyprowadził i przerobiła garderobę męża. Stworzyła w niej pokój dla odzieży marki SKIMS.


Kim Kardashian z Kanye West

Kim Kardashian z Kanye West

North West, Kanye West, Kim Kardashian

North West, Kanye West, Kim Kardashian

Kim Kardashian i Kanye West na koncercie Celine Dion

Kim Kardashian i Kanye West na koncercie Celine Dion

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×