Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Wielki sekret Kim Kardashian ujawniony! Wyciekła treść e-maila od Kanye Westa

Kim Kardashian nazwała Kanye Westa dupkiem


Kanye West wysłał e-mail do Kim Kardashian

Nie od dziś wiadomo, że Kanye West jest modowym guru dla wszystkich członków rodziny Kardashian. Dyskusyjny styl artysty stał się inspiracją dla samej Kim, która z kolei stała się jego muzą. Kanye twierdzi nawet, że z zmienił Kim we współczesną Marylin Monroe.

Moda dla Kim jest jednym z najważniejszych aspektów w życiu. Niemal całą swoją energię i zaangażowanie poświęca wyglądowi i medialnemu wizerunkowi. Odkąd celebrytka poślubiła amerykańskiego rapera, ufa jego modowym sugestiom bezgranicznie, do tego stopnia, że kilka lat temu Kim pozwoliła Westowi wymienić całą jej garderobę, tak, by zadowalała gust męża.

Jak mogliśmy usłyszeć w jednym z ostatnich odcinków Keeping up with the Kardashians, amerykańska gwiazda wyznała swojemu przyjacielowi – Jonathanowi Chebanowi, że otrzymała od męża dość zaskakującego maila. Wiadomość została wygenerowana przez rapera po konsultacjach ze stylistą, z którym stwierdzili, że Kim powinna zrezygnować z dużych okularów na rzecz o wiele modniejszych, czyli małych.

Kanye wysłał mi długiego e-maila, w którym napisał: „Nie możesz już nosić dużych okularów. Teraz nosi się tylko te małe”. Wysłał mi mnóstwo zdjęć z lat 90., na których modelki nosiły te małe okularki i wyglądały genialnie – powiedziała Kardashian.

Posłuchałybyście takich uwag ze strony swojego partnera?

Kim Kardashian aż zagotowała się ze złości! W obronie dziecka jest w stanie zrobić wszystko!

Kim Kardashian jak oka w głowie pilnuje wynajętej surogatki, ale w przerwie sama rozebrała się do rosołu i podziwia swoje powabne kształty! Jest moc!

Gwiazda „Złotopolskich” powraca z przytupem! Przeszła szałową metamorfozę i jest teraz klonem Kim Kardashian!

Beyonce i Jay-Z czy Kim Kardashian i Kanye West? Którą parę wolisz?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×