Jest nadzieja dla Kim i Kanye. Raper zaczął publiczną walkę o małżeństwo. Odważne słowa padły ze sceny

Kim Kardashian i Kanye West

Kim Kardashian i Kanye West

Kanye West uważa, że nie jest jeszcze za późno i że da się uratować jego małżeństwo z Kim Kardashian. Wprost wyraził, jakie ma zdanie na ten temat.

Kanye WestKim Kardashian byli małżeństwem od 2014 roku. Para doczekała się czworga dzieci: North, Sainta, Chicago oraz Psalma. Choć uchodzili za przykładną rodzinę, w lutym tego roku okazało się, że najsłynniejsza celebrytka świata złożyła pozew rozwodowy. Mimo że próbowała ratować związek, w pewnym momencie uznała, że czas odpuścić.

Doszło do tego, że od miesięcy nie spędzali czasu razem jako małżeństwo. Widywali się ze względu na dzieci, ale mieszkali osobno. Kim wie, że to małżeństwo się skończyło – mówił informator E!.

Kardashian bardzo przeżywa rozpad jej trzeciego małżeństwa. W show Z kamerą u Kardashianów otwarcie powiedziała, że czuje, że to jej porażka.

Czuję się, jak pie…ona porażka, bo to już moje trzecie małżeństwo. Tak, czuję się jak pie…ona frajerka. Nawet nie wierzę w to, że jestem w stanie być jeszcze szczęśliwa. Nie ma o czym mówić. Nie mogę wiecznie z tym walczyć – mówiła w KUWK rozżalona.

W przeciwieństwie do Kim, Kanye zdaje się nie rozpamiętywać przeszłości. Podobno niemal od razu zaczął umawiać się z pięknymi kobietami. Ostatnio portal DeuxMoi poinformował, że spotyka się z rosyjską modelką Iriną Shayk. Jednak chyba nie do końca jest to prawda. Wydaje się, że raper uważa, że jest szansa na uratowanie jego małżeństwa.

Kanye West nie stracił nadziei na uratowanie małżeństwa

Kim Kardashian pojawiła się na koncercie Kanye Westa. W podczas utworu zatytułowanego Love Unconditionally padł na kolana i rapował:

Tracę całą moją rodzinę, kochanie wróć do mnie.

Raper zasugerował także, że jego żona nie jest jeszcze gotowa na odejście od niego. Potem uczestniczyła także w drugiej partii odsłuchu nadchodzącego albumu Westa, Donda, w czwartek, 5 sierpnia. Według BuzzFeed, artysta umieścił szereg odniesień do Kim i ich relacji podczas występu.

Czas i przestrzeń to luksus – rapował Kanye w jednej z piosenek – Ale przyjechałaś tutaj, aby pokazać, że nadal jesteś we mnie zakochana.

Myślicie, że jest jeszcze nadzieja dla Kim i Kanye? W końcu Kardashianka nie raz podkreślała, ze nadal żywi ciepłe uczucia do ojca swoich dzieci.


Kim Kardashian o kłótni z Kanye Westem

Kim Kardashian o kłótni z Kanye Westem

Kanye West i Kim Kardashian na lotnisku w Miami

Kanye West i Kim Kardashian na lotnisku w Miami

Kim Kardashian z Kanye West

Kim Kardashian z Kanye West

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×