Kanye West usunął Kardashianów ze swoich social mediów. Po doniesieniach o romansie z Iriną Shayk, zrobił kilka radykalnych ruchów

Kanye West i Kardashianowie

Kanye West i Kardashianowie

Kanye West wykonał kilka radykalnych ruchów w sprawie swoich kontaktów z Kim Kardashian i jej siostrami. Nie umknęło to uwadze czujnych internautów. Czy ma to związek z doniesieniami o romansie z Iriną Shayk?

Kanye WestKim Kardashian byli małżeństwem od 2014 roku. Para doczekała się czworga dzieci: North, Sainta, Chicago oraz Psalma. Choć jak dotąd uchodzili za przykładną rodzinę, w lutym okazało się, że najsłynniejsza celebrytka świata złożyła pozew rozwodowy. Mimo że próbowała ratować związek, w pewnym momencie poddała się.

Doszło do tego, że od miesięcy nie spędzali czasu razem jako małżeństwo. Widywali się ze względu na dzieci, ale mieszkali osobno. Kim wie, że to małżeństwo się skończyło – mówił informator E!.

Kardashian bardzo przeżywa rozpad jej trzeciego małżeństwa. W show Z kamerą u Kardashianów otwarcie powiedziała, że czuje, że to jej porażka.

Czuję się, jak pie…ona porażka, bo to już moje trzecie małżeństwo. Tak, czuję się jak pie…ona frajerka. Nawet nie wierzę w to, że jestem w stanie być jeszcze szczęśliwa. Nie ma o czym mówić. Nie mogę wiecznie z tym walczyć – mówiła w KUWK rozżalona.

W przeciwieństwie do Kim Kanye nie rozpamiętuje przeszłości. Niemal od razu zaczął umawiać się z pięknymi kobietami. Ostatnio portal DeuxMoi poinformował, że spotyka się z rosyjską modelką Iriną Shayk. To właśnie po tych doniesieniach wykonał kilka radykalnych posunięć w social mediach, co dostrzegli internauci.

Kanye West przestał obserwować Kardashianki na Twitterze

Kanye West przestał obserwować swoją żonę Kim Kardashian i jej siostry Kourtney i Khloé na Twitterze niemal zaraz po tym, jak pojawiły się doniesienia o jego romansie z Iriną Shayk.

Chociaż 44-letni raper nie publikował postów na platformie od listopada 2020 roku, fani zauważyli, że Kanye przestał obserwować gwiazdy reality w czwartek, 10 czerwca.

  • Kanye przestał obserwować wszystkie Kardashian na Twitterze LOL … album będzie arcydziełem – napisał na Twitterze jeden z fanów.
  • Kanye obserwował wszystkich Kardashianów. Przestał ich śledzić — dodał inny.

Informator In Touch twierdzi, że Kim nie ma nic przeciwko romansowi wkrótce byłego męża z Iriną. Wie, że zawsze ja podziwiał.

Wszyscy Kardashianowie cieszą się z tego, że Kanye poszedł dalej. Teraz skupiają swoją uwagę na Kim. Z kim ona się pojawi publicznie? – mówi.

Mniej ewentualny związek rapera z Shayk podoba się ojcu jej córki, Bradleyowi Cooperowi, który liczy, że romans szybko się skończy, bo obawia się, że może on wpłynąć na spokój Lei De Seine.

Jak widać, szykuje się prawdziwa drama. Co wyniknie z tych wszystkich zawirowań miłosnych wśród hollywoodzkich gwiazd?


Kim Kardashian z Kanye West

Kim Kardashian z Kanye West

Kim Kardashian z Kanye West

Kim Kardashian z Kanye West

Kim Kardashian i Kanye West w KFC

Kim Kardashian i Kanye West w KFC

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×