Szukaj

Kanye West przerobił megahit sprzed lat. Gwen Stefani aż popłakała się słuchając nowej wersji „Don’t Speak” [WIDEO]

Kanye West, Gwen Stefani

Kanye West poruszył wszystkich fanów i doprowadził do łez nawet Gwen Stefani. Podczas ostatniego występu przedstawił fanom własną interpretację hitu sprzed lat, który przyniósł artystce ogromną popularność. Posłuchaj nowej wersji Don't Speak.

Kanye West rozpoczynał swoją karierę jako muzyk. Następnie zdobył jeszcze większą popularność dzięki nowej partnerce – Kim Kardashian, a dopiero później wszedł we współpracę z Adidasem, na której zarobił miliony, produkując swoje buty. Mało kto wie, ale od pewnego czasu muzyk stał się bardzo mocno wierzącym katolikiem i na każdym kroku stara się dziękować Bogu za to, co go spotkało. Nawet jeśli są to złe rzeczy, to widocznie musiało tak być. Swojego czasu zagraniczne media donosiły, że Kanye West planuje otworzyć swój kościół. Teraz postanowił połączyć swoje dwie największe pasje – muzykę i wiarę.

Podczas niedzielnego występu Kanye West postanowił przedstawić wszystkim własną interpretację Ewangelii z wykorzystaniem hitu Gwen Stefani i zespołu No Doubt Don`t Speak z towarzyszeniem chóru Gospel, który składał się z ponad 100 osób. Chwilę po umieszczeniu filmiku na Twitterze, piękna artystka, która stworzyła ten utwór umieściła poruszający wpis:

Moje serce jest przepełnione szczęściem, gdy słyszę tę niesamowitą wersję piosenki Don`t Speak / Lord Speaks. Jestem zszokowana słysząc, jak ta piosenka zmienia się w pieśń podczas niedzielnej posługi Kanye Westa. Dosłownie zaczęłam płakać. Dziękuję Kim Kardashian za udostępnienie. Proszę Cię Kanye, podeślij mi pełną wersję – napisała na Twitterze wyraźnie poruszona Gwen Stefani.

Kanye West, wykonując ten utwór, zaspokoił własne, wewnętrzne potrzeby sfery duchowej oraz dał wiele emocji wszystkim fanom Gwen Stefani, którzy z łezką w oku wspominają szlagier sprzed lat. To wykonanie przejedzie do historii. Warto też wspomnieć, że oryginalna wersja utworu na popularnym serwisie YouTube osiągnęła blisko 700 milionów wyświetleń!

Zobacz: Gwen Stefani wzięła ślub w tajemnicy! Na weselu bawiły się same gwiazdy, a suknia ślubna kosztowała fortunę! Znamy szczegóły

Zobacz: Nie uwierzycie, ile Kanye West zarobił na “zwykłych” adidasach! Astronomiczna kwota, to mało powiedziane!

Zobacz: Kanye West przeszedł samego siebie! Prezent dla Kim Kardashian na piątą rocznicę ślubu rozczarował internautów


Gwen Stefani - Instagram

Gwen Stefani - Instagram

Gwen Stefani - Instagram

Gwen Stefani - Instagram

Gwen Stefani w studiu nagrań w 1995 roku - Instagram

Gwen Stefani w studiu nagrań w 1995 roku - Instagram

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×