Kanye West wkopał Caitlyn Jenner! Bezczelnie opublikował SMS-a ze zdjęciem jej partnerki!

Caitlyn Jenner partnerka SMS Kanye West

Caitlyn Jenner partnerka SMS Kanye West

Kanye West pokazał SMS-a od Caitlyn Jenner

W rodzinie Jenner nie dzieje się najlepiej. Wydaje się, że Caitlyn i Kris nadal są na ścieżce wojennej. Do tego stopnia, że unikają się jak tylko mogą, a w publicznych rozmowach nie szczędzą sobie ironicznych komentarzy. Okazuje się, że w znacznie lepszych relacjach Caitlyn żyje z Kanyem Westem. To właśnie jemu pochwaliła się swoją dziewczyną i poniekąd potwierdziła krążące od 2017 roku plotki, że wreszcie jest szczęśliwie zakochana w niejakiej Sophie Hutchins.

Kanye West screenem SMS-a od przyszywanej teściowej podzielił się na Twitterze. Cait wysłała do niego podziękowanie za stworzenie świetnej kolekcji ubrań, a krótką wiadomość zilustrowała zdjęciem Hutchins.

Sophie pokochała pierwszy komplet ubrania, który twoja drużyna wypuściła. Dziś z entuzjazmem podeszła do stroju podróżniczego! Uwielbiamy Twój styl! Raz jeszcze dziękuję – napisała Caitlyn do Kanye’go.

Kim jest partnerka Jennerki? Sophie mieszka w Miami i podobnie jak Caitlyn zmieniła płeć. Chociaż początkowo obie kobiety relacji zaprzeczały, teraz już chyba nie będą tego robić. Zwłaszcza, że w swoim towarzystwie były widziane na wspólnych wakacjach, i to w dwuznacznych sytuacjach. Od tego momentu przestały się ukrywać przed paparazzi. Spędzają ze sobą sporo czasu i razem chodzą na przyjęcia, chętnie pozując fotografom do zdjęć.

Kylie Jenner zaliczyła swoją pierwszą okładkę „Vouge’a”! Wygląda bosko! Nawet Kim się przy niej chowa!

Obrzydliwe! Kim Kardashian pokazała erotyczne zdjęcie 5-letniej córki!

Kim Kardashian publicznie żali się na Kanye Westa! Zepsuł jej prawie całe wakacje!


Kayne
Caitlyn Jenner i Sophia Hutchins

Caitlyn Jenner i Sophia Hutchins

Caitlyn Jenner i Sophia Hutchins

Caitlyn Jenner i Sophia Hutchins

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×