Szukaj

Pogotowie u Kanyego Westa. Świat obiegły zdjęcia z miejsca zdarzenia. Nie wygląda to dobrze

Kanye West - pogotowie na ranczo

Kanye West - pogotowie na ranczo

Kanye West ostatnio boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Nic dziwnego, że jego fanów bardzo zaniepokoiła obecność ratowników medycznych na jego ranczu. Co się stało?

Kanye West cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową i od kilku tygodni prawdopodobnie ma jej ostry nawrót, bo co chwilę zaskakuje publicznymi wyznaniami. Tak przynajmniej tłumaczy go z dziwnych wyskoków rodzina.

Ye założył partię, a także zdecydował, że będzie kandydować na prezydenta USA. To właśnie podczas kampanii wyborczej publicznie wyznał, że powstrzymał Kim przed aborcją, kiedy spodziewała się ich pierwszego dziecka. Wyjawił także, że od dawna chce się z nią rozwieść, bo miała romans z Meek Millem. Oskarżył także Kris Jenner, że spiskuje z Kardashianką, bo chcą go ubezwłasnowolnić.

Jego posty pojawiają się, znikają, a fani zastanawiają się, co się dzieje w domy Westów. Kim w końcu nie wytrzymała i publicznie odniosła się do zachowania męża. Kanye West w chwili opamiętania publicznie przeprosił żonę za fałszywe oskarżenia.

Pogotowie na ranczu Kanye Westa. Co się stało?

Kanye dopiero co napisał post z przeprosinami, a już zagraniczna prasa donosi, że na jego ranczu w Wyoming pojawiła się karetka pogotowia. Ratownicy zabrali go do szpitala, ponieważ raper miał atak silnego lęku. Raper spędził na izbie przyjęć dziesięć minut i uznał, że jest tam za dużo osób, co powoduje jego dyskomfort. Wrócił do karetki, gdzie sprawdzono mu ciśnienie, nie było zagrożenia dla jego życia i artysta wrócił na ranczo.

Nie został tam jednak długo. Portal TMZ donosi, że Ye poleciał samolotem w tę i z powrotem do San Francisco, ale nie wiadomo w jakim celu. W drodze powrotnej Kanye zaprosił czterech paparazzi na swoje ranczo, którzy spędzili tam dwie godziny, czekając na rapera. Ten wyszedł do nich na kilka minut i pozwolił zrobić sobie kilka zdjęć.

Póki co nikt z rodziny nie skomentował doniesień TMZ.


Karetka na ranczo Kanye Westa w Wyoming

Karetka na ranczo Kanye Westa w Wyoming

Kim Kardashian z Kanye West

Kim Kardashian z Kanye West

Kim Kardashian z Kanye West

Kim Kardashian z Kanye West

Dodaj komentarz

  • Xyz pisze:

    Ta choroba jest okrutna. Mój syn ja tez ma… Kazdy dzien jest inny, kazda minuta to znak?… Od usmiechu po placz, od euforii po depresje, od cichosci I milczenia po agresje I wybuchy gniewu…

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×