Szukaj

Kanye West nie ukrywa problemów w małżeństwie i informuje o rozwodzie. Ma ogromny żal do Kim Kardashian

Kanye West

Kanye West

Kanye West opublikował w środę na Twitterze wpis mogący sugerować o poważnych problemach w małżeństwie. Kilka minut później post został usunięty.

Plotki na temat małżeństwa najsłynniejszej pary w show-biznesie Kim Kardashian i Kanye West są nieustannie żywe. Ostatnio dotarły do mediów informacje na temat poważnego małżeńskiego kryzysu. Wydarzenia ostatnich dni mogą sugerować, że para jest coraz bliżej rozwodu.

Raper, który cierpi na chorobę afektywną dwubiegunową, od kilku tygodni prawdopodobnie przeżywa nawrót swojej choroby. Takie przynajmniej pojawiają się tłumaczenia ze strony rodziny artysty, który ostatnio co rusz zaskakuje swoimi oświadczeniami opinię publiczną.  Kanye założył partię, a także zdecydował, że będzie kandydować na prezydenta USA. W ramach kampanii wyborczej wyjawił światu, że powstrzymał swoją żonę przed aborcją, kiedy celebrytka spodziewała się ich pierwszego dziecka, North.

Dziś po raz kolejny postanowił ujawnić szczegóły dotyczące ich życia prywatnego. Na Twitterze umieścił wpis informujący o tym, że próbuje rozwieść się z Kim. Po kilku minutach post zniknął z sieci.

Kayne West o rozwodzie z Kim Kardashian. Co napisał na Twitterze?

W poniedziałek West opublikował serię tweetów, w których wyznał, że jego żona próbowała go zamknąć ze względu na problemy zdrowotne.  Zwrócił się także bezpośrednio do Kim i jej matki, Kris Jenner, o bezpośredni kontakt z nim. Następnie poinformował, że już w piątek wydaje swój nowy album.

Jednak to właśnie dziś pojawił się niepokojący post, który sugeruje, że w małżeństwie tych dwojga nie dzieje się dobrze już od 2018. To wtedy Kim spotkała się z Meekiem Millem, amerykańskim raperem.

Próbuję się rozwieść, odkąd Kim spotkała się z Meekiem w Waldorfiem w sprawie reformy więziennictwa – napisał Kanye West na Twitterze w środę. Meek to mój człowiek i szanowałem go, ale Kim była poza zasięgiem. Kris i Kim wydały oświadczenie bez mojej zgody… to nie jest to, co żona powinna robić w tej sytuacji. Mówi przyszły prezydent – napisał West.

Wpis o planach rozwodowych znajdował się na portalu społecznościowym kilka minut, następnie raper postanowił go usunąć.


North West, Kanye West, Kim Kardashian

North West, Kanye West, Kim Kardashian

Kim Kardashian z Kanye West

Kim Kardashian z Kanye West

Kim Kardashian z Kanye West

Kim Kardashian z Kanye West

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×