Szukaj

Kanye West nie radzi sobie z rozwodem z Kim Kardashian. Zrobił żonie niewyobrażalną przykrość

Kim Kardashian i Kanye West

Kim Kardashian i Kanye West

Kanye West i Kim Kardashian się rozwodzą. Pozew został złożony, a para deklaruje polubowne rozstanie. Pojawiły się jednak wieści, że raper nie radzi sobie z sytuacją. Co donosi na ten temat zagraniczna prasa?

Prasa już w ubiegłym tygodniu donosiła, że Kim Kardashian wystąpiła o rozwód. Złożyła pozew, a portal TMZ podawał, że prosi w nim o wspólną prawną i fizyczną opiekę nad czworgiem dzieci. Raper jak najbardziej się do tego przychylił i jest zobowiązany do wspólnego wychowywania potomków.

Informowano także, że istnieje umowa przedmałżeńska, której żadna ze stron nie kwestionuje i małżonkowie są już w trakcie zaawansowanych rozmów na temat podziału olbrzymiego majątku. Źródła magazynu twierdzą, że celebrytka już od dłuższego czasu była gotowa na rozstanie. Nie chciała jednak zostawić Kanye podczas nawrotu jego choroby afektywnej dwubiegunowej.

Tymczasem zza oceanu docierają nowe informacje. Raper nie radzi sobie z rozwodem.

Kanye West nie radzi sobie z rozwodem

Para rozchodzi się w pokojowy sposób. Tylko czy aby na pewno? Właśnie dotarły nowe informacje. Kanye zdaje się nie radzić dobrze z sytuacją.

W ciągu ostatnich dwóch tygodni Kanye próbował sprzedać biżuterię, którą kupił dla Kim co najmniej dwóm czołowym jubilerom – mówi informator The Sun – Jego przyjaciele wiedzieli, że w tym momencie to już koniec. Naprawdę chciał zostać z Kim, ale to już skończone.

Kanye niedawno miał powiedzieć, że nie chce już być łączony z nazwiskiem Kardashian. Jest jednak rozdarty, bo nadal bardzo kocha żonę.

Chociaż nie sprzedał tej biżuterii, to mówił o tym, że nie chciał przypominać sobie przeszłości, dlatego zrobił tę przykrość Kim i próbował sprzedać błyskotki.

The Mirror skontaktował się z przedstawicielami Kanye w celu uzyskania komentarza na ten temat. Niestety bez odzewu.

Chociaż mówi się, że rozwód jest polubowny, to jednak wydaje się, że nie wszystko jest takie kolorowe, jak na pierwszy rzut oka się wydaje. Źródło bliskie Kim mówi, że bardzo liczyła, że jej małżeństwo będzie udane, a ona zbuduje szczęśliwą rodzinę.

Nie ma dramatu między Kim i Kanye. Kim jest głównie rozczarowana, że nie mogą wymyślić, jak pozostać w związku małżeńskim. Ale do stworzenia szczęśliwego małżeństwa potrzeba dwojga ludzi. Kim czuła, że Kanye nie chce popracować nad związkiem, ani nie przyjmuje żadnych kompromisów.

Wcześniejsze informacje mówią, że para jest bliska porozumienia w sprawie rozwodu. Pozostaje poczekać na dalsze informacje.


Kanye West i Kim Kardashian na lotnisku w Miami

Kanye West i Kim Kardashian na lotnisku w Miami

Kim Kardashian z Kanye West

Kim Kardashian z Kanye West

North West, Kanye West, Kim Kardashian

North West, Kanye West, Kim Kardashian

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×