Kandydaci na prezydenta w drodze na debatę. Bosak z żoną, Hołownia w swoim „Belwederze”, ale my patrzymy na Dudę i Trzaskowskiego  

Kandydaci w drodze na debatę

Kandydaci w drodze na debatę

Wybory prezydenckie 2020 odbędą się już w niedzielę 28 czerwca. Dzisiaj w TVP odbyła się debata z udziałem wszystkich kandydatów, zostali sfotografowani w drodze do studia. Rafał Trzaskowski, Andrzej Duda, Krzysztof Bosak, Szymon Hołownia... Zobaczcie zdjęcia.

W tegorocznych wyborach prezydenckich wystartuje 11 kandydatów. Kim są kandydaci? Jakie są ich obietnice i program wyborczy? Między innymi o tym mówili na publicznej debacie, która odbyła się dzisiaj w TVP, a poprowadził ją Michał Adamczyk.

Sondaże przedwyborcze mówią, że liderem jest urzędujący prezydent Andrzej Duda. Tuż za nim znajduje się Rafał Trzaskowski, który okazał się czarnym koniem kampanii i rzutem na taśmę dołączył do wyścigu. W stawce liczy się też, według sondaży, Szymon Hołownia.

Czy jednak głosowanie 28 czerwca odzwierciedli sondaże? Kandydaci do końca walczą o każdy głos.

Kandydaci na prezydenta w drodze na debatę w TVP

Dzisiaj w TVP odbyła się publiczna debata, w której kandydaci do urzędu głowy państwa mogli zaprezentować się szerszemu elektoratowi. W drodze do studia zostali sfotografowani przez reporterów.

Krzysztof Bosak, kandydat Konfederacji, obecny poseł na sejm, mógł liczyć na wsparcie swojej żony Kariny, z którą za rękę zmierzał, żeby zetrzeć się w debacie z kontrkandydatami. Na zdjęciach widzimy też pewnego siebie Andrzeja Dudę. Z serdecznym uśmiechem pozdrawiał wyborców Robert Biedroń. Z transparentami poparcia i licznym gronem wyborców witał się Rafał Trzaskowski.

Władysław Kosiniak-Kamysz, kandydat z ramienia PSL, także mógł liczyć na swoją małżonkę, Agnieszkę. Na publiczną debatę gotowi zmierzali także poważny Szymon Hołownia, Mirosław Piotrowski, a także Stanisław Żółtek.

 

Zdjęcia w galerii.


Robert Biedroń

Robert Biedroń

Robert Biedroń

Robert Biedroń

Robert Biedroń

Robert Biedroń

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×