Kamilla Baar zagra Sandrę Kubicką w hitowym serialu. Kreatywność producentów robi wrażenie

Kamilla Baar

Kamilla Baar

Kamilla Baar dołączyła do obsady serialu Pierwsza Miłość. Aktorka wraca po dwuletniej przerwie. Jej postać nie spotkała się jednak z pozytywnym odbiorem. 

Kamilla Baar ukończyła Akademię Teatralną. Od 2005 roku jest związana z Teatrem Narodowym w Warszawie. Przyjmuje również propozycje filmowe i serialowe. Znana jest widzom przede wszystkim z roli Hany Goldberg z serialu Na dobre i na złe. Aktorka zagrała również w produkcji reżysera Patryka Vegi pt. Służby scpecjalne.

W 2019 roku poinformowano, że w obsadzie nowego serialu TVP Echo serca, znajdzie się Kamilla. Po dwóch latach serial niespodziewanie został zdjęty z anteny. Od tamtej pory 42-latka nie miała okazji gościć na ekranach. Teraz wraca po dwuletniej przerwie.

Kamilla Baar nie raz zaskakiwała. Aktorka w pełni oddaje się sztuce i co jakiś czas wymyśla ciekawy performance. Kilka tygodni temu zamknęła się z wężem na 24 godziny w szklanej klatce. Mieszkańcy Katowic byli świadkami inscenizacji zatytułowanej Cienie. Eurydyka mówi (Czułość. Jestem. 24h). Działanie te było próbą zmierzenia się z patriarchalnymi oczekiwaniami ze strony kobiet. Kamilla przez cały czas była obserwowana przez przypadkowych przechodniów.

Inscenizacja w reżyserii Katarzyny Borkowskiej to nie tylko studium kobiety będącej pod ciągłą presją i kontrolą społeczną, ale przede wszystkim akt dopuszczenia jej do głosu. W przeciwieństwie do oryginalnych źródeł, na których oparty jest nasz projekt, ta historia niesie nadzieję na happy end – opowiada Kamilla Baar.

Pierwsza Miłość. Kamilla Baar dołączyła do obsady

Aktorka wraca po dwóch latach na mały ekran. Dołączyła do obsady serialu Pierwsza Miłość. Wcieli się w rolę Sandry Kubickiej.

Pierwszy raz w serialu zobaczymy Sandrę, którą gra Kamilla Baar. Sandra to 40-letnia przebojowa i bardzo ambitna projektantka wnętrz, którą Artur będzie chciał zatrudnić w firmie Wekslera. Czy mu się uda? – czytamy w oficjalnej informacji.

Wątek jej postaci zaczyna się w momencie, kiedy przychodzi na rozmowę rekrutacyjną do gabinetu Karola, którego gra Karol Strasburger. Jej postać jest przebojowa, ambitna i pewna siebie. Wydaję się, że jest idealna na stanowisko projektantki wnętrz.

Kobieta posiada 15-letnie doświadczenie w branży. Przez ten czas zdążyła poszerzyć siatkę swoich klientów, którzy sięgają aż do Półwyspu Arabskiego. Sandra sporo namiesza w życiu prywatnym głównych bohaterów. Już po emisji pierwszego odcinka Kamilla Baar wywołała skrajne emocje:

  • Co za babsztyl okropny! Oczywiście w serialu
  • Oglądałam zwiastun i już wtedy jej nie polubiłam ..
  • Wredna s*ka

A wam podoba się nowa rola Kamilli Baar? Dodajmy, że zbieżność nazwisk serialowej bohaterki ze znaną modelką i partnerką Barona jest przypadkowa.


Kamilla Baar

Kamilla Baar

Kamilla Baar

Kamilla Baar

Kamilla Baar

Kamilla Baar

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×