Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Kamilla Baar skomentowała wyrok w sprawie Marka BukowskiegoMarek Bukowski dziś usłyszał wyrok w sprawie posiadania narkotyków. Aktor został uniewinniony.

Zobacz: Prokuratura podjęła decyzję w sprawie podejrzenia posiadania narkotyków przez Marka Bukowskiego

Gwiazdor od samego początku bronił się przed zarzutami i twierdził, że ktoś go wrabia (zobacz: Marek Bukowski został wrobiony w skandal z narkotykami?).

Decyzję sądu skomentowała Kamilla Baar, czyli jego serialowa pranerka z „Na dobre i na złe”. Gwiazda jest dumna z wyroku i postanowiła podzielić się kilkoma refleksjami na Facebooku.

Kochani. Dzisiaj jest Dzien S P E C J A L N Y. Ciesze się dzisiaj. Bardzo. Cieszę się z Markiem Bukowskim. Moim partnerem z planu „Na dobre i na zle”. Z dwóch powodów, o których krótko poniżej. Po pierwsze. Dobrzy, porządni ludzie, jak Marek, powinni byc jednak jakoś chronieni. Albo przez ludzi, albo przez historię. Albo przez Boga, kiedy żadna z tych dwóch pierwszych instancji nie działa. Dzisiaj cieszę się, że Marek, który stara się żyć porzadnie, najlepiej jak potrafi, a wiem to o Nim dobrze, że wychodzi ze strasznych tarapatów. Z tarczą. Nie na tarczy. Mam nadzieję, że teraz także, Marek do końca rozliczy tych wszystkich, którzy tę prowokację, działającą na niekorzyść N A S, Wszystkich, z planu serialu „Na dobre i na złe” spowodowali – czytamy.

Przy okazji Kamila podziękowała Kancelarii Prawnej swojego partnera – Piotra Kochańskiego, która reprezentowała Bukowskiego.

Po drugie. Cieszę się także dlatego, że to prawnicy z kancelarii Mojego Piotra, z firmy prawniczej Kochański Zięba Rapala i Partnerzy, prowadzący tę sprawę od początku, od momentu kiedy po tej prowokacji, po tym, kiedy Marek został zatrzymany przez Policję w środku nocy, która jakoś od początku dobrze wiedziała gdzie szukać „paczuszki” z marihuaną w Marka aucie, a obok stali paparazzi, kiedy Marek przekazał im tę sprawę zespołowi Tobiasz Szychowskiego, w Kancelarii Piotra, że wtedy Oni spowodowali ten obrót spraw. Podjęli się obrony. Mimo „złapania na” rzekomo „goracym uczynku”. Przeprowadzili analizy. Pracowali z biegłymi, z prokuratorami. Żadnych łapówek, uzgadniania, dogadywania – czysta adwokacka robota. I jest efekt! Żadnych dowodów na winę Marka. A wyniki analiz, w tym DNA, wskazują na jakieś obce, inne niż Marek osoby… Które być może pakowały te podrzuconą paczkę z narkotykiem, może wkladały ją do auta Marka...- czytamy.

Wierzyliście w niewinność aktora?

Kamilla Baar

Fotografia: screen z Facebook.comKomentarzy: 0


Dodaj komentarz
×