Szukaj

Ukochana Artura Szpilki zmniejszyła biust. Pochwaliła się efektami operacji

Kamila Wybrańczyk, Artur Szpilka

Kamila Wybrańczyk, Artur Szpilka

Kamila Wybrańczyk zmniejszyła biust. Ukochana Artura Szpilki zdecydowała się na zmniejszenie piersi. Jak teraz wygląda?

Kamila Wybrańczyk od wielu lat jest partnerką znanego pięściarza, Artura Szpilki. Kobieta wciąż zabiega o swoje 5 minut w show-biznesie. Prywatnie zachwyca swoich obserwatorów pięknym głosem, a także zajęła się sprzedażą perfum sygnowanych swoim nazwiskiem. Głośno jednak zrobiło się o niej za sprawą jej przyszłego udziału w gali Fame MMA. W trakcie 7. edycji wydarzenia weszła do oktagonu i wyzwała Martę Linkiewicz na pojedynek. Już w maju wspominała, że z chęcią wzięłaby udział w takim wydarzeniu:

Stwierdziłam, że jeśli mam robić z siebie małpę w tym cyrku, no to niech przynajmniej dobrze zapłacą. Jeśli dobrze nie zapłacą, to po co mam tam iść? To nie jest jakiś mój priorytet.

Nie można się dziwić temu, że ma takie oczekiwania. Od dawna trenuje sztuki walki pod okiem trenera. Z uwagi na obecną, drastycznie zmieniającą się sytuację z koronawirusem, nie sposób stwierdzić czy 21 listopada odbędzie się kolejna gala. Kamila jednak nie zwalnia tempa i postanowiła, że przed tym wydarzeniem poprawi odrobinę swój wygląd.

Kamila Wybrańczyk zmniejszyła biust

Jednym z wielu atutów Kamili był ponętny biust, który w porównaniu do jej filigranowych rozmiarów był odrobinę za duży. Patrząc na to, jak rygorystycznie podeszła do tej sprawy, rzeczywiście musiało jej to bardzo doskwierać.

Sport jest częścią jej życia, a duży biust bardzo utrudniał jej wykonywanie niektórych ćwiczeń. Decyzję o wyjęciu implantów podjęła między innymi ze względu na nadchodzącą walkę:

Będzie mi się lepiej ćwiczyło. Ja dużo trenuję i było mi czasami ciężko dźwigać te balony. Między innymi dlatego wyciągnęłam implanty, żeby lepiej trenować i walczyć na Fame MMA. To jakby się przesiąść z hulajnogi na motor, taka jest różnica. Teraz na pewno będzie mi lżej. One mają 440 mililitrów każdy, no to grubo było. Może zostawię je sobie na pamiątkę jako antystresowy zgniatacz.

Kamila Wybrańczyk nie wyklucza, że w przyszłości ponownie zdecyduje się na zabieg powiększania piersi. Przez 10 lat zdążyła przyzwyczaić się do swojego wyglądu, jednakże po latach zauważyła, że popełniła błąd, decydując się na włożenie tak dużych implantów:

Ja się uczę na własnych błędach. Zrobiłam sobie za duże i one tak opadały przez 10 lat. Nie jest powiedziane, że kiedyś znów nie powiększę, ale na razie muszę sobie dać czas. Wyglądałam dobrze z dużym biustem, ale mam 162 cm wzrostu i on mnie strasznie poszerzał. Na pewno będzie to korzystniej wyglądało, lepiej dla kręgosłupa i dla sportu, który uprawiam. Tylko muszę się psychicznie przestawić. Bo z takiego ogromnego biustu przejść na rozmiar 80 C to jest jednak szok.

Zmiana, na jaką się zdecydowała, szybko stała się tematem numer 1 wśród jej obserwatorek. Wszystkie niezwłocznie okazały jej swoje wsparcie, a także utwierdziły ją w tym, że podjęła bardzo dobrą decyzję. Obecnie pod czujnym okiem ukochanego Artura wypoczywa i stopniowo dochodzi do siebie.

View this post on Instagram

🥀

A post shared by 🎶🅺🅰🅼🅸🆂🆉🅺🅰🎶 (@kamiszkolandia) on

Kamila przez swoje fanki odbierana jest jako miła i serdeczna osoba o silnym charakterze. Nic dziwnego, ponieważ bardzo dba o kobiety, które ją otaczają. W czasie krótkiej pogawędki o tym, jak przebiega jej rekonwalescencja, przypomniała, że październik jest miesiącem profilaktyki raka piersi. Zachęciła swoje obserwatorki do samobadania.

Czy Waszym zdaniem decyzja, którą podjęła, może realnie wpłynąć na wynik walki, jaką stoczy w trakcie gali Fame MMA 8?


Kamila Wybrańczyk

Kamila Wybrańczyk

Kamila Wybrańczyk

Kamila Wybrańczyk

Kamila Wybrańczyk

Kamila Wybrańczyk

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×