Kamila Szczawińska urodziła. Znamy płeć dziecka. Jest też pierwsze zdjęcie noworodka

Kamila Szczawińska urodziła

Kamila Szczawińska urodziła

Kamila Szczawińska urodziła. Gwiazda pochwaliła się w sieci pierwszym zdjęciem maluszka. Jak ma na imię jej trzecie dziecko? Synek, czy córeczka?

Kamila Szczawińska jest znaną w Polsce modelką, która karierę rozpoczęła w 2001 roku. Wówczas to podpisała kontrakt z dużą agencją modelingową, dzięki któremu rozwinęła skrzydła. Podczas Poznańskich Targów Mody zauważyła ją przedstawicielka jednej z mediolańskich firm, dzięki której wyjechała do Włoch i wzięła udział w tamtejszym Fashion Weeku.

Po tym wydarzeniu drzwi do kariery stanęły przed Kamilą otworem. Z Mediolanu wyjechała prosto do Paryża, gdzie współpracowała m.in. z Chanel, Yves Saint Laurent czy domem mody Christian Dior. Choć mogła osiągnąć jeszcze wiele, postanowiła poświęcić swoje życie rodzinie.

Modelka w trakcie kilkuletniej przerwy w pracy wyszła za mąż oraz została mamą dwojga dzieci. Pierwszy na świat przyszedł Julek, a zaraz po nim Kalinka. Teraz oboje mogą sprawdzić się w roli starszego rodzeństwa.

Kamila Szczawińska urodziła: płeć i imię dziecka

36-latka za pośrednictwem Instagrama podzieliła się z fanami radosną nowiną. Modelka opublikowała fotografię, na której pozowała z zaokrąglonym brzuszkiem przy basenie.

Czekamy na małe stópki… – napisała pod zdjęciem.

Modelka już od kwietnia czekała na narodziny maleństwa. Na swoim profilu na Instagramie na bieżąco relacjonowała przebieg ciąży oraz zdradziła płeć maleństwa.

To już połowa 8 miesiąca i przygotowania wyprawkowe powoli zmierzają do końca!
Teraz pora na przygotowanie wszystkich członków rodziny na pojawienie się malutkiej dziewczynki, bo za chwile będzie z nami i nasze życie stanie na głowie! Marzyłam o córeczce i odprawiłam taniec radości na środku ulicy, kiedy dostałam wiadomość, że będzie dziewczynka! Zresztą wszyscy chcieliśmy dziewczynę, a szczególnie Julek, bo chciał być jedynym chłopcem. […] – napisała na Instagramie.

Wczoraj późnym wieczorem Kamila poinformowała fanów, że jej maleństwo jest już na świecie. Na swoim profilu pochwaliła się pierwszym zdjęciem noworodka. Urodziła córeczkę i opublikowała zdjęcie jej słodkich stópek. Dziewczynka przyszła na świat już tydzień temu. Szczęśliwa mama nie podała jeszcze, jakie imię wybrała dla dziewczynki.

Tydzień temu w południe, przyszła na świat nasza córeczka…
Narazie nie mamy jeszcze rytmu, uczymy się się siebie, każdą chwilę spędzamy razem i nigdzie się nie spieszymy.
Wyłączyłam się trochę ze świata internetu, bo delektuję się każdą chwilą i nie chcę niczego przegapić.
Całuję, przytulam, oglądam, dotykam i nie mogę uwierzyć, że jest taka cudowna, malutka i moja .

Pod postem nie brakuje gratulacji od fanów i przyjaciół modelki, którzy rozpływają się nad pierwszym kadrem maleńkich stópek.

  • Kamilko cud świata. Gratulacje.
  • Ale cudeńko. Gratuluję.
  • Cieszę się Waszym szczęściem.
  • Cudownie. Cieszcie się ze wspólnej przygody.

Pod informacją o narodzinach dziewczynki cały czas przybywa kolejnych ciepłych słów, do których my również się przyłączamy i gratulujemy świeżo upieczonym rodzicom.

Kamila Szczawińska – kim jest jej mąż?

W Internecie nie sposób znaleźć informacje na temat męża Kamili, wiadomo jednak, że para wzięła ślub 13 czerwca 2011 roku i od tamtej pory wiodą szczęśliwe życie w Niemczech.

Modelka zdradziła przed laty reporterowi Jastrząb Post, że oboje nie są sentymentalni, dlatego też nie świętują kolejnych rocznic ślubu:

Myśleliśmy, że 7., a później się okazało, że jednak 8. W związku z tym obchody polegały na tym, że wieczorem o godz. 19.30 mówię: „Kurczę, dziś jest 13. Mamy rocznicę”. Nie jesteśmy strasznie sentymentalni, jeśli chodzi o daty, o urodziny, o Walentynki, Dzień Kobiet. Raczej staramy się codziennie celebrować naszą rzeczywistość niż się jakoś strasznie skupiać i robić coś wspaniałego na rocznicę. Nasz każdy dzień jest fajny – powiedziała.

Miejmy nadzieję, że teraz, gdy rodzina modelki się powiększyła, para chętnie będzie pozowała rodzinnych kadrów.


Kamila Szczawińska urodziła córkę

Kamila Szczawińska urodziła córkę

Kamila Szczawińska urodziła

Kamila Szczawińska urodziła

Kamila Szczawińska urodziła

Kamila Szczawińska urodziła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×