Szukaj

Kamila Szczawińska jest w ciąży. Pochwaliła się krągłościami. Przez 7. miesięcy ukrywała wspaniałe wieści

Kamila Szczawińska w ciąży

Kamila Szczawińska w ciąży

Kamila Szczawińska jest w ciąży. Modelka spodziewa się trzeciego dziecka. Pokazała sporych rozmiarów krągłości. Długo ukrywała wspaniałą nowinę.

Kamila Szczawińska jest polską modelką, która swoją karierę rozpoczęła w 2001 roku, wiążąc się z dużą agencją modelek. Podczas Poznańskich Targów Mody została zauważona przez przedstawicielkę jednej z mediolańskich agencji, której udało się namówić ją na wyjazd i udział we włoskim Fashion Weeku. Za granicą szybko wyrobiła sobie renomę. Chodziła po wybiegach, prezentując kolekcje takich domów mody jak Valentino, Giorgio Armani czy Gucci.

Później przyszła pora na podbój Paryża. Polka współpracowała między innymi z Chanel, Yves Saint Laurent i z domem mody Christian Dior. Przez bardzo długi czas pracowała także w Nowym Jorku, gdzie znalazła pracę u Marca Jacobsa, Ralpha Laurena oraz Stelli McCartney. Podczas pokazu u ostatniej z wymienionych projektantek zakończyła swoją międzynarodową karierę.

Kamila postanowiła na kilka lat zrezygnować z zawodu. Modelka całkowicie poświęciła się życiu rodzinnemu. Przez 6 kolejnych lat nie wyjeżdżała z Polski w celach służbowych i współpracowała jedynie z lokalnymi projektantami.

Kamila Szczawińska jest w trzeciej ciąży. Modelka pochwaliła się sporym brzuszkiem

Kamila dopiero po kilku latach zdecydowała się ponownie podpisać kontrakt z agencją modelek w Mediolanie. W czasie zawodowej przerwy gwiazda wzięła ślub. Na świecie szybko pojawiła się także dwójka jej dzieci. Najpierw na świat przyszedł jej syn Julek, a półtora roku później powitała na świecie córkę Kalinę.

Kamila właśnie opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie ze sporych rozmiarów brzuszkiem. 36-latka pochwaliła się, że spodziewa się trzeciego dziecka. Modelka zapozowała przy basenie, a szczęśliwą nowiną zaskoczyła wszystkich fanów:

Czekamy na małe stópki… – napisała pod zdjęciem.

Gwiazda w hasztagach pochwaliła się, że to już siódmy miesiąc ciąży. Brzuszek ma już sporych rozmiarów, a maluszek w kwietniu pojawi się na świecie. Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo gratulacji, do których i my się przyłączamy.


Kamila Szczawińska

Kamila Szczawińska

Kamila Szczawińska z dziećmi

Kamila Szczawińska z dziećmi

Kamila Szczawińska

Fotografia: screen z Myfitspirations.com

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×