Kamila Szczawinska pochwaliła się luksusową karocą dla córeczki! Podobny wózek ma Małgorzata Rozenek! Dumna mama nie żałowała pieniędzy

Kamila Szczawińska - jaki wózek kupiła?

Kamila Szczawińska - jaki wózek kupiła?

Kamila Szczawińska kilka tygodni temu po raz trzeci została mamą. Modelka podzieliła się na Instagramie kadrem z rodzinnego spaceru, na którym pochwaliła się wózkiem. Jaki model wybrała? Ile kosztuje? Sprawdziliśmy.

Kamila Szczawińska jest znaną modelką. Karierę rozpoczęła w 2001 roku. Wówczas na Poznańskich Targach Mody zauważyła ją przedstawicielka pewnej znanej mediolańskiej firmy. Kobieta namówiła ją na wyjazd do Włoch i udział w tamtejszym Fashion Weeku. W krótkim czasie okazało się, że to była jedna z najlepszych decyzji w jej życiu. Szczawińska wyrobiła sobie renomę, dzięki której mogła chodzić po najsłynniejszych wybiegach na świecie, promując ubrania największych domów mody.

Gwiazda niedługo gościła w Mediolanie. Stamtąd przeniosła się do Paryża, gdzie podjęła współpracę z Chanel, Yves Saint Lauren czy Christianem Diorem. Kamila przez cały czas otrzymywała intratne oferty, jednak podczas jednego z pokazów Stelli McCartney zrezygnowała z kariery.

Modelka po odejściu ze świata mody postanowiła poświęcić się życiu rodzinnemu. Wyszła za mąż oraz doczekała się dwojga dzieci. Najpierw urodziła Julka, a później Kalinkę. Kilka tygodni temu do wesołej gromadki dołączyła kolejna dziewczynka.

Kamila Szczawińska pochwaliła się wózkiem

Kamila przez 7. miesięcy ukrywała, że jest w trzeciej ciąży. Dopiero po tym czasie opublikowała na Instagramie kadr, na którym pokazała sporych rozmiarów brzuszek. Modelka pozowała wówczas w kolorowej sukni na brzegu basenu.

Czekamy na małe stópki… – napisała pod zdjęciem.

Przez kilka kolejnych tygodni gwiazda z niecierpliwością czekała na poród. Z dużym wyprzedzeniem spakowała torbę do szpitala, a na Instagramie relacjonowała przebieg ciąży. Tydzień po tym, jak dziewczynka przyszła na świat, Szczawińska opublikowała zdjęcie stópek noworodka.

Tydzień temu w południe, przyszła na świat nasza córeczka…
Narazie nie mamy jeszcze rytmu, uczymy się się siebie, każdą chwilę spędzamy razem i nigdzie się nie spieszymy.
Wyłączyłam się trochę ze świata internetu, bo delektuję się każdą chwilą i nie chcę niczego przegapić.
Całuję, przytulam, oglądam, dotykam i nie mogę uwierzyć, że jest taka cudowna, malutka i moja – napisała.

Od momentu narodzin dziecka, Kamila ograniczyła swoją aktywność na Instagramie. Dopiero w niedzielne popołudnie udostępniła zdjęcie, na którym pokazała, jaki wózek wybrała. Okazuje się, że zakupiła model Cybex Platinum Priam Cherubs By Jeremy Scott, który cieszy się wśród gwiazd bardzo dużą popularnością. Ten egzemplarz kupiły m.in. Małgorzata RozenekAnna Lewandowska oraz Sylwia Przybysz.


Za ten egzemplarz w najbogatszej wersji wyposażenia trzeba zapłacić nawet 10 500 tysiąca złotych.


Kamila Szczawińska - jaki wózek kupiła?

Kamila Szczawińska - jaki wózek kupiła?

Kamila Szczawińska - jaki wózek kupiła?

Kamila Szczawińska - jaki wózek kupiła?

Kamila Szczawińska urodziła córkę

Kamila Szczawińska urodziła córkę

Komentarze

  • Gość pisze:

    Może i cena wysoka ale jakość adekwatna do niej. Polecam bo sama mam. Cybex ma wózki bardzo dobrej jakości.

  • Gość pisze:

    Taki live bogaci to mają źycie źe tez się jej chce pośmiewisko z siebie jak płacą to i po drzewach moźna chodzić kiedyś mówie do felka weź tą drugą bo ta mi sie podoba patrze a felek juz gacie ściąga pierwszej mówie do ani wez tego pierwsźego bo ten drugi mi sie podoba a ania juź drugiemu gacie ściaga tak to wygląda w 99% tylko 1% najpierw kupi piwo a potem ściagają gacie ona zostanie matka a on jest w d..pie i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×