11 lat temu wygrała „Gwiazdny cyrk”. Teraz wraca totalnie odmieniona! O seksbombie z hitu Polsatu znowu jest głośno!

Kamila Porczyk metamorfoza

Kamila Porczyk metamorfoza

Jak zmieniła się Kamila Porczyk?

Kamila Porczyk już niebawem powalczy na Torwarze w walce MMA. Seksowna blondynka zmierzy się z rywalką w trzech rundach w klatce. Jak zmieniła się zwyciężczyni Gwiezdnego cyrku? Zobacz nowe wcielenie 42-letniej seksbomby fitnessu.

Kamila Porczyk jakiś czas temu pojawiła się na szklanym ekranie, wówczas seksowna i wysportowana blondynka w 2008 roku była uczestniczką telewizyjnego show Gwiezdny cyrk, który brawurowo wygrała. Kamila ma na swoim koncie pięciokrotny tytuł Mistrzyni Świata Fitness oraz Fitness Fotomodel. Była świetną zawodniczką KSW, a od 2019 roku jest także zawodniczką FEN. Porczyk na stałe mieszka w Niemczech, jednak ostatnio bardzo często bywa w Polsce za sprawą nowego wyzwania jakiego się podjęła.

Federacja FEN zaproponowała jej bowiem udział w spektakularnej walce MMA w klatce! Piękna mistrzyni przyjęła propozycję i już 16 marca fani zobaczą ją walczącą na Torwarze. Wysportowana Kamila ma zakontraktowane trzy rundy po 5 minut. Sportsmenka od kilku miesięcy intensywnie trenuje do walki w klatce. Seksowna mistrzyni fitnessu pokazała swoje mięśnie na siłowni oraz w SPA. Jej figura w kusym stroju prezentuje się wręcz imponująco.

Kamila do 16 marca musi zrzucić 4 kg, aby zmieścić się w wyznaczonej wadze do 57 kg. Jak sama przyznaje, nie jest to łatwe. Oprócz morderczych zajęć siłowych Kamila ma za sobą wiele walk sparingowych, jest również na ścisłej diecie.

Po męczących treningach Kamila relaksuje się na basenie oraz w jacuzzi. Jej ostatnia sesja w stroju kąpielowym dowodzi, że mimo swoich 42 lat zawodniczka jest w znakomitej formie. Jest fenomenalnie zbudowana, a przy tym nie straciła kobiecego uroku.

Zobaczcie, jak Kamila zmieniła się od czasu Gwiezdnego cyrku.

 


Kamila Porczyk wygrała Gwiezdny cyrk w 2008 roku

Kamila Porczyk wygrała Gwiezdny cyrk w 2008 roku

Kamila Porczyk w programie Gwiezdny cyrk (2008 rok)

Kamila Porczyk w programie Gwiezdny cyrk (2008 rok)

Kamila Porczyk w 2008 roku

Kamila Porczyk w 2008 roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×