Dwie suknie ślubne żony Rafała Maślaka kosztowały fortunę. Jedna piękniejsza od drugiej! Obie wysadzane kryształami Swarovskiego

Kamila Nicpoń suknie ślubne

Kamila Nicpoń suknie ślubne

Jak wyglądały suknie ślubne Kamili Nicpoń?

Rafał Maślak po pięciu latach związku poślubił Kamilę Nicpoń. Panna młoda tego dnia wyglądała przepięknie, co było efektem nie tylko jej naturalnej urody, ale także dwóch specjalnie przygotowanych na tę okazję kreacji. Co ubrała Kamila?

Żona Rafała Maślaka jest modelką. W jej pracy wygląd odgrywa kluczowe znaczenie. Nic więc dziwnego, że podczas jednego z najważniejszych dni w swoim życiu chciała wyglądać perfekcyjnie. Właśnie dlatego na ślub ubrała kreacje, zaprojektowane specjalnie dla niej.

Pierwszą z nich założyła podczas oficjalnej ceremonii. Wystąpiła wówczas w białej sukni z rozkloszowanym dołem. Po wyjściu z kościoła postanowiła się przebrać. I chociaż kolor został niezmienny, zmienił się krój ubrania. Nicpoń założyła dopasowaną suknię, która podkreślała kształty i eksponowała dekolt. Obie zostały zaprojektowane przez jedną projektantkę Agatę Nivette, która tworzy dla marki Laurelle.

@drkrzysztofgojdz na ślubie u @rafalmaslak ❤️❤️❤️❤️❤️

A post shared by JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl) on

Jak dowiedział się Pudelek.pl, prace nad sukniami ślubnymi Kamili Nicpoń trwały kilka miesięcy. Kreacje zostały wykonane bowiem z najlepszego materiału:

Prace nad sukniami trwały kilka miesięcy. Do ich wykonania zostały użyte najszlachetniejsze tkaniny i ozdoby Swarovskiego. Wszystkie przymiarki odbywały się w tajemnicy, a salon Laurelle na warszawskim Powiślu był specjalnie zamykany dla przyszłej panny młodej – zdradził przedstawiciel marki.

Okazuje się, że kreacje nie były najtańsze. Panna młoda zapłaciła za nie około 20 tysięcy złotych. Bez wątpienia na cenę wpływ ma jakość tkanin, wśród których warto wymienić szlachetne koronki, jedwabie i muśliny. Specjalnie dla Nicpoń zostały one sprowadzone z krajów mody – Francji i Włoch.

Rafał Maślak chciał zachować to tylko dla siebie, ale nie wyszło. Ujawniono mnóstwo ślubnych tajemnic mistera

Marcelina Zawadzka zakasowała wszystkie gwiazdy na ślubie Rafała Maślaka! W pomarańczowej miniówce wyglądała jak soczysta brzoskwinka

Rafał Maślak wziął ślub i pokazał oficjalną sesję! Suknia Kamili Nicpoń jest obłędna!


Druga suknia ślubna Kamili Nicpoń

Druga suknia ślubna Kamili Nicpoń

Ślubna sesja Kamili Nicpoń i Rafała Maślaka

Ślubna sesja Kamili Nicpoń i Rafała Maślaka

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń – zdjęcia ze ślubu

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń – zdjęcia ze ślubu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×