Ciężarna żona Rafała Maślaka zafundowała sobie nową fryzurę. Totalnie odmieniona odlicza dni do porodu

Kamila Maślak zmieniła fryzurę

Kamila Maślak zmieniła fryzurę

Kamila Maślak zmieniła fryzurę. Żona Rafała Maślaka, która jest w drugiej ciąży, zdecydowała się skrócić i przefarbować włosy. Odmieniona odlicza dni do porodu.

Rafał Maślak w 2014 roku wywalczył tytuł Mistera Polski i do dziś pozostaje najbardziej znanym zwycięzcą wskrzeszonego po latach konkursu piękności dla mężczyzn. Na fali popularności model wystąpił w kilku produkcjach telewizyjnych. Był gościem Kuby Wojewódzkiego, walczył o Kryształową Kulę w Tańcu z gwiazdami, a od niedawna wciela się w jednego z bohaterów w serialu Barwy szczęścia.

Mimo zawrotnej kariery i licznych propozycji matrymonialnych Rafał pozostał wierny swojej drugiej połówce. Z Kamilą Nicpoń związał się jeszcze zanim został ogłoszony najprzystojniejszym mężczyzną nad Wisłą. Para tylko raz przeżyła poważny kryzys, który objawił się krótkim rozstaniem. Ich uczucie okazało się na tyle silne, że dziś tworzą jedną z najpiękniejszych rodzin w polskim show-biznesie.

Rafał i Kamila pobrali się w 2018 roku. Ich ślub odbył się w tajemnicy przed mediami. Chociaż obyło się bez obecności paparazzi, to wśród gości nie brakowało gwiazd. W szczególnym dniu nowożeńcom towarzyszyli m.in. Rafał Jonkisz, Marcelina Zawadzka i Tamara Gonzalez-Perea.

Rok po ślubie Maślak z żoną doczekali się pierwszego dziecka. Maksymilian w błyskawicznym tempie skradł serca internautów. Chłopiec jest największą ozdobą na profilu mistera. Rafał regularnie publikuje zdjęcia pierworodnego, pokazując, jak bardzo zmienia się z każdym kolejnym miesiącem. Urodą zdecydowanie dorównuje swoim rodzicom.

Kamila Maślak zmieniła fryzurę. Ciężarna żona Mistera Polski przeszła metamorfozę

Niedawno cała rodzina spędziła urlop w Meksyku, podczas którego nie obyło się bez kilku przykrych sytuacji (zagubiony bagaż, problemy z odprawą i mandat za złe parkowanie). Na szczęście wszystkie problemy miały pozytywne zakończenie, a para mogła spokojnie cieszyć się wszystkimi atrakcjami, jakie oferuje półwysep Jukatan, na którym przebywała.

Dla Rafała i Kamili wyjazd do Tulum był szczególny z jeszcze jednego powodu. Małżonkowie ogłosili światu, że spodziewają się drugiego dziecka. Nie wiadomo dokładnie, w którym miesiącu ciąży jest żona przystojniaka, ale sądząc po wielkości jej brzuszka, finał zbliża się wielkimi krokami. Zanim jednak Kamila trafi na salę porodową, postanowiła odświeżyć swój wygląd.

Na Instagramie żony Maślaka pojawiła się relacja z wizyty w salonie fryzjerskim. Kamila postawiła na diametralną zmianę wizerunku. Ścięła do ramion, przefarbowała na truskawkowy blond i pofalowała swoje niegdyś długie włosy. Nowa fryzura podkreśliła urodę przyszłej mamy, która nie ukrywa swojego podziwu dla autorki metamorfozy.

Aww!!! – napisała wyraźnie podekscytowana.

Zdjęcia Kamili Maślak w blondzie poniżej. Jak wam się podoba?


Kamila Maślak zmieniła fryzurę przed porodem

Kamila Maślak zmieniła fryzurę przed porodem

Kamila Maślak zmieniła fryzurę przed porodem

Kamila Maślak zmieniła fryzurę przed porodem

Kamila Maślak zmieniła fryzurę przed porodem

Kamila Maślak zmieniła fryzurę przed porodem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×