Ciężarna Kamila Maślak pochwaliła się baby shower. Było bardzo elegancko. Co za dekoracje!

Kamila Maślak - baby shower

Kamila Maślak - baby shower

Kamila Maślak jest w drugiej ciąży. W mediach społecznościowych pojawiła się relacja z baby shower, które urządziły dla niej przyjaciółki. Zobaczcie, jak piękne przyjęcie przygotowały.

Rafał Maślak w 2018 roku stanął na ślubnym kobiercu. Zalegalizował związek ze swoją ukochaną Kamilą. Urządzili huczne wesele. Rok później powitali na świecie syna, Maksymiliana. Chłopiec niedługo sprawdzi się w roli starszego brata. Żona mistera spodziewa się drugiego dziecka, o czym dumni rodzice poinformowali na początku marca.

To właśnie wtedy w social mediach pojawiło się wideo zarejestrowane w czasie rodzinnych wakacji w Meksyku. Przyszła mama eksponowała delikatnie zaokrąglony brzuszek. Kilka tygodni później dumni rodzice ogłosili płeć drugiego dziecka. Z tej okazji urządzili huczne plenerowe przyjęcie, na które zaprosili swoich przyjaciół.

Punktem kulminacyjnym imprezy było ogłoszenie płci maluszka. Małżonkowie wspólnie przebili balon, z którego wyleciało różowe konfetti. Wiadomo, że Rafał Maślak i Kamila Nicpoń powitają na świecie córeczkę.

Kamila Maślak na baby shower. Jak wygląda przyszła mama?

Kamila Maślak aktywnie działa w sieci. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie co jakiś czas udostępnia nowe treści. Pokazuje brzuszek, który z każdym dniem jest coraz ładniej zaokrąglony. Tak jak w piątek, gdy podzieliła zdjęciem z przyjaciółką, która także spodziewa się dziecka. W opisie zauważyła, że ich krągłości nieco się różnią:

Boy vs Girl. Jak te brzuszki potrafią być różne.  Z Maksem pamiętam, że i mój brzuszek był bardziej opływowy, z malutką jest mega szpiczasty i wysunięty do przodu.

Dzień później pochwaliła się relacją z baby shower, które przygotowały dla niej przyjaciółki. Nie brakowało przepięknych ozdób, w tym balonów i kwiatów kolorystycznie nawiązujących do płci dziecka. Dumna mama na tę okazję postawiła na świetną stylizację. Ubrała się w jasną sukienkę z głębokim dekoltem, która świetnie podkreślała jej krągłości. Połączyła ją z kolorowym wiankiem, a także profesjonalnym makijażem, w którym główną rolę odgrywały podkreślone usta.

Wyglądała przepięknie, o czym przekonacie się zaglądając do galerii.


Kamila Maślak - baby shower

Kamila Maślak - baby shower

Kamila Maślak - baby shower

Kamila Maślak - baby shower

Kamila Maślak - baby shower

Kamila Maślak - baby shower

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×