Kamila Kamińska i Michał Meyer zostali rodzicami. Gwiazda „Barw szczęścia” zdradziła płeć i imię dziecka

Kamila Kamińska urodziła

Kamila Kamińska urodziła

Kamila Kamińska urodziła. Jakie imię wybrała dla córeczki? Gwiazda właśnie pochwaliła się na Instagramie zdjęciem maluszka. Uroczy kadr skradł serca Internautów.

Kamila Kamińska długo ukrywała, że jest w ciąży, podobnie jak fakt, że jest w związku z Michałem Meyerem. Dopiero w Dzień Matki aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozowała z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. Z opisu zdjęcia dowiedzieliśmy się, że gwiazda jest w 9 miesiącu ciąży.

Taki piękny dzień, żeby podzielić się z Wami nowiną. W oczekiwaniu na Skarb. Wyjątkowe 9 miesięcy w naszym życiu.  @misza.meyer dziękuję, że jesteś. Dziś jest Międzynarodowy Dzień Matki obchodzony w wielu krajach. Najlepszego dla Mam! Wiedzieliście, że 26 maja obchodzimy go tylko w Polsce?

Internauci pospieszyli z gratulacjami.

Kamila Kamińska urodziła: płeć dziecka

Od tamtej pory na profilu aktorki pojawiło się kilka kadrów, które upamiętniały czas radosnego oczekiwania. Gwiazda udostępniła również nagranie z baby shower, które urządziły dla niej koleżanki. Tego dnia to właśnie ona błyszczała najjaśniej.

Aktorka przez kilkanaście dni ukrywała przed fanami fakt, że jej córeczka przyszła na świat. Dopiero 2 czerwca na jej profilu ukazał się kadr, na którym dumna mama wraz z Michałem Meyerem trzymają córeczkę za dłoń. Z opisu zdjęcia możemy dowiedzieć się, że dziewczynka urodziła się 17 maja i otrzymała dwa imiona – Jaśmina Maria

Dzień dobry. My już na świecie.
Jaśmina Maria & Kama Mama & Tata Misza
Nasza córka urodziła się siłami natury 17 maja.

Pod postem stale przybywa komentarzy z życzeniami dla świeżo upieczonych rodziców. My również składamy Kamili i Michałowi serdeczne gratulacje.

Kim jest Kamila Kamińska?

Kamińska urodziła się 31 grudnia 1988 roku w Warszawie. W 2014 roku kończyła Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Trzy lata później została doceniona na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni za debiut w filmie Najlepszy.

Aktorka może pochwalić się bogatą filmografią. Największą popularność przyniosły jej role w serialu Barwy szczęścia, Diagnoza oraz Zakochani po uszy.

Kamila w przeszłości była związana z reżyserem Łukaszem Palkowskim. Para jednak rozstała się, a niedługo później gwiazda związała się z kolegą po fachu, Michałem Meyerem, którego widzowie mogą kojarzyć, m.in. z 14. edycji Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Aktor ukończył rywalizację na 3. miejscu.

 


Kamila Kamińska urodziła

Kamila Kamińska urodziła

Kamila Kamińska i Michał Meyer

Kamila Kamińska i Michał Meyer

Kamila Kamińska i Michał Meyer

Kamila Kamińska i Michał Meyera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×