Kamila Kamińska karmi córeczkę piersią. Michał Meyer asystował… aż zasnął. Co za sielski widok!

Kamila Kamińska i Michał Meyer

Kamila Kamińska i Michał Meyer

Kamila Kamińska od kilku tygodni cieszy się macierzyństwem. Właśnie pokazała, jak karmi córeczkę. Asystuje jej partner, Michał Meyer. Co za słodki widok!

Kamila Kamińska, gwiazda Barw szczęścia, długo ukrywała, że jest w ciąży, podobnie jak to, że jest w związku z Michałem Meyerem. Dopiero w Dzień Matki aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozowała z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem. W opisie zdradziła, że jest w 9 miesiącu ciąży.

Taki piękny dzień, żeby podzielić się z Wami nowiną. W oczekiwaniu na Skarb. Wyjątkowe 9 miesięcy w naszym życiu.  @misza.meyer dziękuję, że jesteś. Dziś jest Międzynarodowy Dzień Matki obchodzony w wielu krajach. Najlepszego dla Mam! Wiedzieliście, że 26 maja obchodzimy go tylko w Polsce?

Potem aktorka przez kilkanaście dni ukrywała przed fanami fakt, że jej córeczka przyszła na świat. Dopiero 2 czerwca na jej profilu ukazał się kadr, na którym dumna mama wraz z Michałem Meyerem trzymają córeczkę za dłoń. Dziewczynka urodziła się 17 maja i otrzymała dwa imiona – Jaśmina Maria.

Dzień dobry. My już na świecie.
Jaśmina Maria & Kama Mama & Tata Misza
Nasza córka urodziła się siłami natury 17 maja.

Tymczasem Kamila Kamińska cieszy się macierzyństwem. Pokazała w sieci bardzo intymny moment karmienia piersią.

Kamila Kamińska karmi córkę piersią

Kamila Kamińska i Michał Meyer nie są zbyt wylewni jeśli chodzi o życie osobiste. Kiedy jednak gwiazda Zakochanych po uszy pokazuje jakiś kadr, to wzbudza niemałe emocje. We wtorek pokazała, jak karmi córeczkę. W tym intymnym momencie towarzyszy jej ojciec Jaśminy.

[…] Karmimy się już 2 i pół miesiąca. I tak, rzeczywiście – wzajemnie, rodzinnie. Nie kłamali Ci, co mówili, że karmienie piersią pogłębia bliskość i więź między matką i dzieckiem. A czy ktoś wspominał o ojcu? Synergia rodzinna – wyznała aktorka.

Dodała:

Uwielbiam moment, kiedy każdy się uspokaja przy tym magicznym „haps haps” zassaniu i potem cóż.. spaniu. Towarzyszy nam Spokój […].

Piękny kadr skradł serca internautów. Piękna chwila uwieczniona w domu Kamińskiej i Meyera, będzie piękną pamiątką dla Jaśminy.


Kamila Kamińska i Michał Meyer karmią Jaśminę

Kamila Kamińska i Michał Meyer karmią Jaśminę

Kamila Kamińska urodziła

Kamila Kamińska urodziła

Kamila Kamińska urodziła

Kamila Kamińska urodziła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×