Fan zarzucił Kamilowi Stochowi, że się postarzał. Riposta skoczka? Mistrzostwo świata!

Kamil Stoch

Kamil Stoch

Kamil Stoch po długiej nieobecności na Instagramie opublikował zdjęcie. Fani skoczka zachwycili się zdjęcie, ale znalazł się jeden, który postanowił skrytykować sportowca. Zapewne nie spodziewał się tak ciętej riposty.

Kamil Stoch jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej utytułowanych skoczków narciarskich na świecie. Na swoim koncie zapisał mnóstwo sukcesów. Kilka razy zdobył tytuł mistrza świata, trzykrotnie został mistrzem olimpijskim. Na początku stycznia do swojej kolekcji dorzucił kolejne trofeum. Zwyciężył 69. edycję Turnieju Czterech Skoczni.

Zobacz: Stoch odebrał telefon od żony w trakcie wywiadu. To, co jej powiedział, jest dziś hitem internetu. Jak słodko!

Skoczek, żeby utrzymać mistrzowską formę, ciężko trenuje nie tylko w sezonie skoków, ale także poza nim. Na jego profilu na Instagramie pojawiło się nowe zdjęcie, które zostało entuzjastycznie przyjęte przez internautów. Fani Stocha z utęsknieniem czekają na posty od idola, ale znalazł się jeden, który nie powstrzymał się przed złośliwością. Riposta Kamila musiała go zaskoczyć.

Kamil Stoch w mistrzowskiej ripoście. Co napisał złośliwemu internaucie?

Stoch, żeby być w dobrej formie, musi bardzo dbać o wagę, a więc utrzymuje specjalną dietę, o którą dba sztab szkoleniowców. Sportowiec na temat swojego sposobu odżywiania się opowiedział w wywiadzie z Onetem.

Nie mogę jeść dużo glutenu, ale to tylko przed samym konkursem. Dla mnie to jest bardzo ważne. Muszę patrzeć, jaki produkt da mi więcej energii i który będzie się dłużej rozkładał w organizmie. Nie muszę się drastycznie pilnować z wagą. Mogę jeść dużo różnych rzeczy w odpowiednich ilościach. Nie lubię na przykład tłustych rzeczy.

Obecnie sezon zimowy się zakończył, ale Stoch przygotowuje formę na letni. Dodał zdjęcie z szerokim uśmiechem wprost z sali gimnastycznej i napisał:

Nie uwierzycie! Śnieg mi się już znudził, u nas dalej sypie, ale uśmiech to podstawa  #afterwork #workdone #smile #usmiech #moc #fitness #sport #yesweekend #pozdrowionka – napisał.

Internauci zachwyceni zaczęli komplementować idola. Dziękowali mu za uśmiech i pisali, że także są zmęczeni zimą. Znalazł się jednak jeden malkontent, który napisał:

Nie wiem czy przez dietę ale stazejsz się strasznie szybko…

Dugo nie czekał na odpowiedź Kamila:

Nie wiem czy przez pandemię, ale robisz błędy ortograficzne, pozdro – odparował skoczek.

Trzeba przyznać, że Stoch zripostował po mistrzowsku.


Kamil Stoch - riposta

Kamil Stoch - riposta

Kamil Stoch

Kamil Stoch

Kamil Stoch wygrał w w Titisee-Neustad

Kamil Stoch wygrał w w Titisee-Neustad

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×