Szukaj

Dramat męża Kory. Kamil Sipowicz nie radzi sobie ze śmiercią ukochanej: „Jest coraz gorzej”

Kamil Sipowicz nadal nie pogodził się ze stratą ukochanej! W najnowszej rozmowie z Faktem opowiedział o fundacji na cześć Kory i pierwszej rocznicy śmierci, która już za dwa tygodnie... Mężczyzna bardzo cierpi. 

Już za niecałe za dwa tygodnie pierwsza rocznica śmierci Kory. Artystka zmarła 28 lipca 2018 roku, po ciężkiej walce jaką stoczyła z rakiem. Cała Polska pogrążona była w żałobie, a na pogrzeb legendy polskiego rocka przyszedł tłum. Najbardziej smierć ukochanej przeżył Kamil Sipowicz. W rozmowie z Faktem mąż artystki zdradził, że w jego przypadku, czas nie wyleczył ran:

Proszę zrozumieć, ta rocznica to dla mnie ciężki okres. Ciagle jest mi trudno. Z miesiąca na miejsca jest coraz gorzej – powiedział wdowiec.

Z okazji pierwszej rocznicy, muzyk przygotowuje się także do założenia fundacji na cześć Kory. Jak podaje tabloid,  ma ona dbać o pamięć o artystce i pomagać chory w walce z rakiem:

Fundacja ma przede wszystkim dbać o dorobek artystyczny Kory, a także zbierać pieniądze na działania związane z profilaktyką zdrowotną. Ma też wspomagać wszelkie projekty proekologiczne. Pieniądze na działaności będą pochodzić głównie z tantiem za piosenki i teksty Kory.

Trzymamy więc mocno kciuki, by wszystko się udało i fundacja została powołana do życia jak najszybciej. A Kamilowi życzymy dużo siły i zdrowia. Najbliższy czas z pewnością nie będzie dla niego łatwy. Bardziej niż w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy będzie myślał o żonie…

Niewiarygodne instalacje na nagrobku Kory! Co nowego pojawi się na pierwszą rocznicę śmierci gwiazdy?

Skandaliczny wpis znanego blogera: “Kora żyje i wiedzie życie upadłej artystki występującej w domach publicznych”. Czy on już oszalał?

Ulubieniec Kory został księdzem! Co za historia!


Kim jest syn Kory i Kamila Sipowicza Szymon?

Kim jest syn Kory i Kamila Sipowicza Szymon?

Grób Kory w kwietniu 2019

Grób Kory w kwietniu 2019

Kamil Sipowicz - Warszawskie Targi Książki 2016

Kamil Sipowicz - Warszawskie Targi Książki 2016

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×