Szukaj

Mąż Kory zostanie ojcem? Kamil Sipowicz komentuje rzekomą ciążę swojej partnerki

Kamil Sipowicz

Kamil Sipowicz

Kamil Sipowicz o ciąży swojej nowej partnerki. Czy spodziewa się dziecka? Jak zareagował na doniesienia kolorowej prasy? 

Kamil Sipowicz był mężem Kory. Bardzo kochał artystkę, a jego uczucie nie zgasło nawet po jej śmierci, czego dowodem może być fakt, że mężczyzna dba, by pamięć o niej nie zanikła.

Mężczyzna nie tylko na jej temat wypowiada się w wywiadach, ale także był odpowiedzialny za to, by powstał mural z jej podobizną, a miejsce pochówku było takie, jak wymarzyła sobie artystka.

Nowa partnerka Kamila Sipowicza jest w ciąży? Mąż Kory komentuje

Po śmierci Olgi Sipowicz, na drodze Kamila stanęła Sylwia, w której mężczyzna zakochał się ze wzajemnością. Gdy plotki na temat ich relacji narastały, mężczyzna potwierdził, że jest w związku, podkreślając, że jego nowa partnerka pojawiła się w trudnym okresie życia:

Przez ostatnie lata życia z Korą oraz rok po jej śmierci żyłem niejako publicznie. Jednak pod koniec lata tego roku zdarzyło się w moim życiu coś, co chciałem zachować dla siebie, zapragnąłem prywatności. Zakochałem się. Powtarzam: chciałem tym dzielić się tylko z najbliższymi ale nie udało się. Mam piękną i mądrą partnerkę, która pojawiła się w momencie mojej najgorszej rozpaczy – napisał na Facebooku.

Kamil Sipowicz w programie Uwaga!

Kamil Sipowicz w programie Uwaga!

Od tego momentu media obiegały nowe informacje na temat nowej ukochanej Kamila. Jedna z plotek głosi, że kobieta jest w ciąży i spodziewa się dziecka. Czy Sipowicz zostanie ojcem? Mężczyzna postanowił zareagować, dementując to doniesienie:

To bzdury! Wypoczywam teraz na Kubie – powiedział w rozmowie z magazynem Na żywo.

Podobno podczas wakacji, Kamilowi towarzyszy Sylwia. Para spędziła tam m.in. Boże Narodzenie i powitała Nowy Rok.

Zobacz także: Kora i jej ostatnie chwile życia. Sipowicz zdradził poruszające kulisy tuż przed pierwszą rocznicą śmierci gwiazdy


Kamil Sipowicz i rodzina Kory spędzają pierwszą Wielkanoc bez artystki

Kamil Sipowicz i rodzina Kory spędzają pierwszą Wielkanoc bez artystki

Kora i Kamil Sipowicz

Kora i Kamil Sipowicz

scena z: Kamil Sipowicz, Ramonka, Kora Jackowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

scena z: Kamil Sipowicz, Ramonka, Kora Jackowska, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×