Szukaj

Kamil Sipowicz i jego nowa partnerka rozczarowali przyjaciółkę Kory. Cierpki komentarz Hanny Bakuły

Hanna Bakuła, Kamil Sipowicz

Hanna Bakuła, Kamil Sipowicz

Kamil Sipowicz i jego związek wzbudza sporo emocji. Chociaż jego partnerka, Sylwia, na ten temat wypowiadać się nie chce, pod adresem męża Kory słyszy się pierwsze słowa krytyki. Zaatakowała go przyjaciółka Kory, Hanna Bakuła. Co jej się nie podoba?

Kamil Sipowicz dwa lata temu stracił żonę, Korę. Kiedy media obiegły informacje o śmierci wybitnej artystki, on stracił wieloletnią ukochaną. By pamięć o niej nie zanikła, po śmierci Olgi Sipowicz, Kamil zaczął udzielać wywiadów, w których opowiadał o piosenkarce.  Zadbał też, by miejsce pochówku było takie, jakiego wymarzyłaby sobie artystka.

Sipowicz przez ponad rok był sam. Kiedy jednak na jego drodze stanęła Sylwia, zakochał się w niej i to z wzajemnością. By przeciąć falę domysłów, potwierdził tę relację i wydał oświadczenie, w którym podkreślił, że ma piękną i mądrą partnerkę, która pojawiła się w jego życiu w czasie najgorszej rozpaczy.

Hanna Bakuła krytykuje Kamila Sipowicza. Co powiedziała?

Ich relacja z prywatnej, szybko stała się medialną, a kolorowa prasa co chwilę informuje o życiu zakochanych. Donosi nie tylko o ich wspólnych wakacjach, ale także o tym, że planują ze sobą zamieszkać. Co na to Sylwia? Zamiast brylować na ściankach, woli skupiać się na swoim związku:

Jestem tylko partnerką wdowca po znanej artystce. Nie rozumiem tego zainteresowania naszym związkiem – dziwiła się w rozmowie z dziennikarzami Twojego imperium.

Chociaż Sylwia na temat relacji z Kamilem wypowiadać się nie chce, znacznie bardziej rozmowne są osoby z otoczenia muzyka. Wśród nich jest Hanna Bakuła, przyjaciółka Kory, która pod adresem Sipowicza nie szczędzi słów krytyki.

Hanna Bakuła - Pokaz Paprocki & Brzozowski i Kazar 2017

Hanna Bakuła – Pokaz Paprocki & Brzozowski i Kazar 2017

Bakuła przyznała, że jej zdaniem Kora nie byłaby zadowolona widząc, że jej mąż tak szybko ułożył sobie życie z nową partnerką. Mówiła, że ta relacja narodziła się zbyt wcześnie:

Każdy chce wierzyć, że jest niezastąpiony i wyjątkowy i że już po nim potop, że już nic nie będzie. Myślę, że Kora nie chciałaby, aby tak szybko ułożył sobie życie z inną. (…). Kora sobie nie wyobraziła że jej miejsce raz, dwa, trzy może zająć inna osoba… Myślę, że może za szybko – mówiła w programie Super Show Pauliny Koziejowskiej.

Co na to sam zainteresowany? Na ten moment nie skomentował wspomnianych słów.

Zobacz także: Kamil Sipowicz z partnerką na plaży. Sylwia jest nie tylko sporo młodsza, ale także świetnie wygląda w bikini


Hanna Bakuła - VIVA! Photo Awards 2019

Hanna Bakuła - VIVA! Photo Awards 2019

Hanna Bakuła - 42. Festiwal Polskich Filmow Fabularnych w Gdyni

Hanna Bakuła - 42. Festiwal Polskich Filmow Fabularnych w Gdyni

Kora i Kamil Sipowicz

Kora i Kamil Sipowicz

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×